Wczytuję dane...

Pasty wybielające, które naprawde działają + ranking najlepszych produktów na rynku

Pasty wybielające, które naprawde działają + ranking najlepszych produktów na rynku


Zaryzykujemy stwierdzeniem, że śnieżnobiały uśmiech jest marzeniem każdego. I choć brzmi to banalnie, to prawda jest taka, że wygląd naszych zębów w realny sposób może się przełożyć na jakość życia. Zresztą, wystarczy spojrzeć na gwiazdy czy celebrytów (nawet polityków:) i porównać ich obecne zdjęcia do tych z początków kariery. Każdy z nich majstrował przy zębach, prostując je, zakładając koronki i przede wszystkim wybielając. Trzeba to powiedzieć głośno – białe zęby są gwarancją sukcesu w każdej dziedzinie życia. Tu nie ma taryfy ulgowej, bo badania pokazują, że ładne zęby są jednym z głównych kryteriów oceny przez płeć przeciwną i przez… pracodawców! Mówiąc wprost: żółte zęby naprawdę mogą zmniejszyć Twoje szanse na fajny związek i pracę marzeń. Jednak, nawet jeśli Twoim zębom brakuje trochę do ideału, a jednocześnie nie masz czasu, ochoty lub pieniędzy na spędzanie długich godzin w gabinecie dentystycznym, dzięki temu tekstowi dowiesz się czego użyć, by Twój uśmiech powalał.

Przede wszystkim omijaj szerokim łukiem marketowe półki z pastami (pseudo)wybielającymi. Być może reklamy z kobietami o tak białych zębach, że aż niebieskich, działają zachęcająco, ale ogólnodostępne i tanie pasty to po prostu ściema. Stężenie substancji czynnych lub właściwości ścierne są po prostu zbyt niskie lub zbyt wysokie lub ich skład jest nie odpowiedni. Niczego nie osiągniesz ale również możesz spowodować że narobisz sobie szkody. Nawet, jeśli nie kosztują fortuny to czy jest sens wydawać pieniądze na coś, co nie przyniesie efektu, ani za dwa tygodnie ani za rok? No właśnie.


Poniżej nasze zestawienie w spocie reklamowym | Rnking TOP 10 | aktualizacja 2018/2019


Pasty wybielające, które naprawdę pomogą Ci w uzyskaniu śnieżnobiałego uśmiechu zasadniczo dzielą się na trzy grupy: enzymatyczne, ścierające oraz naturalne. Pierwsza z nich zawiera enzymy np. wyciąg z porostu islandzkiego czy nadtlenek wodoru. Ich stężenie wchodzi w reakcję z przebarwieniami i pozwala na rozjaśnienie szkliwa, nie uszkadzając go. Jest to ciekawa alternatywa dla osób, które mają wrażliwe zęby i powinny unikać past o wysokim czynniku ścieralności. Jest to metoda trochę czasochłonna. Jeśli jednak Twoje zęby mają się świetnie i chcesz dodać im trochę blasku, to pasty działające w oparciu o swoje właściwości abrazyjne są właśnie dla Ciebie. Abrazja to nic innego jak mechaniczne ścieranie z powierzchni zębów płytki, kamienia i przebarwień, które powstają na skutek picia herbaty, kawy czy palenia papierosów. Im wyższy czynnik ścieralności (RDA) tym lepsze i efektywniejsze właściwości wybielające. Oczywiście, takiej pasty można używać jedynie przez ściśle określony czas, wskazany przez producenta, niemniej ich skuteczność jest naprawdę imponująca. Trzecia grupa to pasty które zawierają tylko i wyłącznie naturalne składniki. Należy do nich np. wyciąg z drzewa arakowego. W polsce naturalne pasty do zębó są jeszcze mało popularne, ale zadaj sobie pytanie, czy dla własnego zdrowia i samopoczucia, ten rodzaj past nie będzie dla Ciebie odpowiedni? Składniki prosto od natury, samaki bardzo wyszukane. Można tak wymieniać bez końca.

Wszystkie trzy metody są ok, jednak ważne jest, aby dobrze wybrać producenta, markę i rodzaj pasty. W filmie przedstawiamy ranking najlepszych past wybielających na rynku. Past, które działają, a nie tylko obiecują. Dane są wynikiem naszej wieloletniej sprzedaży, obserwacji, rozmów z klientami i dentystami.

Jeśli chcesz przeczytać więcej informacji na temat poszczególnych past, znajdź je w naszym sklepie i przejdź do strony opisu produktu. www.wellsamed.pl

Każda z past wybielających jest skuteczna, dobra i godna Waszej uwagi. Ranking past wybielających powstał na podstawie ostatnich 30 tysięcy zamówień w naszym sklepie. Ilość poraża :) Ale tak jest. Nie każdy o tym wie, że tysiące naszych rodaków interesuje się od dawna tym tematem bardzo intensywnie. Już w wielu łazienkach skończyła się era marketowych produktów do higieny jamy ustnej, które są dobre, ale nie tak dobre jak te profesjonalne. Pierwsze trzy pozycje zostały dodatkowo stargetoweane opiniami klientów, ponieważ każda z nich jest liderem i mniej więcej tak samo popularna. Dla ciekawości Ap-24, Supersmile, Opalescence pochodzą z USA, natomiast Vitis jest pastą hiszpańską. Reszta pozycji pochodzi z kilku innych zakątków świata. Ważne, że każda z nich produkowana jest przez firmy specjalizujące się w tej dziedzinie, każda została stworzona w laboratorium i każda przetestowana klinicznie na pacjentach.