Wczytuję dane...

SPLAT – niezwykła marka, niezwykłych past

SPLAT – niezwykła marka, niezwykłych past

Splat blog


SPLAT to wyjątkowa marka, będąca na rynku od przeszło 13 lat. Dzięki innowacyjności i wyjątkowości swoich produktów, w krótkim czasie podbiła swój rodzimy kraj i uzyskała aż 13% udziałów w rosyjskim rynku produktów do pielęgnacji jamy ustnej. Obecnie SPLAT dystrybuuje swoje produkty w 28 krajach na całym świecie i jest właścicielem 10 rosyjskich i międzynarodowych patentów. Na sukces marki pracują wykwalifikowani specjaliści, którzy w specjalistycznych laboratoriach pracują nad stworzeniem unikalnych mieszanek. Badania nad skutecznością prowadzone są jednocześnie w Rosji, Japonii i krajach Unii Europejskiej, co pozwala stworzyć produkty o najwyższym standardzie jakości.

Pasty do zębów SPLAT są wolne od szkodliwych substancji, takich jak triklosany, chlorheksydyny, SLSy, alkohol czy gluten, dzięki czemu zapewniają maksimum bezpieczeństwa przy ich stosowaniu. Dodatkowo w ofercie marki znaleźć można produkty zarówno zawierające fluor, jak i te bez, co jest szczególnie ważne dla osób, które z różnych względów muszą unikać go w produktach do pielęgnacji jamy ustnej.

Ponad to SPAT opracował i zastosował w swoich produktach szereg nowoczesnych technologii, dzięki którym ich preparaty uzyskują najlepsze rezultaty w rankingach. Przykładem takiej opatentowanej technologii jest bioaktywny wapń Calcis®, otrzymywany ze skorupki jaj. W połączeniu z hydroksyapatytem znacząco wpływa na odbudowę szkliwa podczas szczotkowania, co potwierdzają zarówno niezależne badania, jak i tysiące zadowolonych klientów.

Innym związkiem będącym efektem wielu lat pracy naukowców SPLAT są LUCTATOL® i SP.WHITE SYSTEM®. Pierwszy z nich wykorzystuje ekstrakt japońskiego drzewa lukrecji, który odznacza się silnym działaniem antybakteryjnym i zapobiega odkładaniu się na zębach płytki bakteryjnej. Z kolei system wybielający to innowacja pozwalająca zminimalizować fizyczne oddziaływanie na szkliwo podczas procesu wybielania, co jest jedną z głównych przyczyn powstawania nadwrażliwości. Formuła SP.WHITE SYSTEM® jest tak skuteczna, że widocznie wybiela szkliwo i jednocześnie tak bezpieczna, że nadaje się do codziennego stosowania.

O wyjątkowości marki świadczą nie tylko i produkty, ale przede wszystkim niezwykła filozofia. SPLAT sami siebie określają jako zespół stworzony z marzycieli, którzy pragną zmienić świat oraz producenta awangardowych środków do profesjonalnej pielęgnacji jamy ustnej. I faktycznie, patrząc chociażby na ofertę ich past do zębów, trudno się z tym sformułowaniem nie zgodzić.


blog splat professional splat special splat płukanki
splat express splat dzieci splat innova


Tworząc produkty takie jak m.in. pasty do zębów SPLAT wykorzystuje i łączy najnowsze osiągnięcia z dziedziny chemii i medycyny oraz naturalne składniki, takie jak papaina, pochodząca z lateksu drzewa melonowego. Dodatkowo wszystkie produkty skomponowane są tak, by wspierać wzajemnie swoje działanie, co pozwala na osiągnięcie skuteczności przeciwpróchniczej rzędu nawet 98%.

Pasty do zębów marki SPLAT dzielą się na dwie podstawowe kategorie: produkty na co dzień i produkty niezwykłe. W skład pierwszej linii wchodzą pasty do codziennego stosowania, których bogaty skład i najlepszej jakości składniki, pozwalają uzyskać kompleksową ochronę jamy ustnej i zniwelowanie ewentualnie występujących problemów. Produkty do stosowania na co dzień pogrupowane są dodatkowo na kategorie odpowiadające najczęściej występującym dolegliwościom w obrębie zębów, dziąseł i przyzębia. Wszystkie pasty SPLAT do stosowania na co dzień kompleksowo dbają o profilaktykę przeciwpróchniczą, wzmacniają szkliwo i redukują płytkę bakteryjną. Są także dedykowane osobom, które zmagają się z problemem nadwrażliwością lub skutecznym i bezpiecznym wybielaniu. W tej kategorii, poza wykorzystaniem typowych dla SPLAT, opatentowanych technologii, wykorzystane są także ekstrakty z perły, lawendy czy węgla brzozowego.

Produkty z działu niezwykłych zawierają pasty, których próżno szukać u innych producentów. Znajdują się tu produkty ekskluzywne, takie jak pasta zawierająca cząsteczki złota i ekstrakt ze szmaragdów lub z dodatkiem jonów srebra i argininy. Linia Niezwykła to szereg past ze specjalnie wyselekcjonowanych luksusowych składników, dla najbardziej wymagających klientów.