Wczytuję dane...

Poznaj wszystkie końcówki szczoteczek Oral-B i znajdź idealną dla siebie!

Poznaj wszystkie końcówki szczoteczek Oral-B i znajdź idealną dla siebie!

końćóki oral-b blog baner


Szczoteczek Oral-B nie trzeba nikomu przedstawiać. Stworzone we współpracy z najlepszymi stomatologami, od lat pomagają w utrzymaniu higieny jamy ustnej milionom Polaków. Jednak każdy z nas jest inny, co za tym idzie mamy różne oczekiwania i rożne potrzeby. Końcówki do szczoteczek elektrycznych Oral-B zostały stworzone z myślą o sprostaniu oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Każda z nich ma jakąś szczególną funkcję dedykowaną specjalnym potrzebom, jednak wszystkie łączy jedno - są najlepsze w swojej klasie. Zobacz nasze zestawienie końcówek do szczoteczek elektrycznych Oral-B i znajdź idealną dla siebie.


oral-b końcówka crossaction blog

Oral- B Cross Action

Najpopularniejszy i najbardziej uniwersalny model wśród główek Oral B, przeznaczony do codziennego użytku. Innowacyjna technologia pochylenia włosia pod kątem 16 stopni pozwala na precyzyjne i dokładne usuwanie zabrudzeń i resztek pożywienia z przestrzeni międzyzębowych i trudno dostępnych miejsc a także doskonale oczyszcza zęby wzdłuż linii dziąseł.


ultra thin oral-b blog

Oral- B Sensi Ultrathin

Główka szczoteczki została zaprojektowana we współpracy ze stomatologami i właśnie temu zawdzięcza swój niezwykły kształt zbliżony do płatka kwiatu. Charakterystyczne są dwa rodzaje włókien – standardowe do usuwania płytki nazębnej i niezwykle cienkie i miękkie, przeznaczone dla wrażliwych i delikatnych dziąseł.


oral-b precision clean blog

Oral- B Precision Clean

Jeden z najchętniej kupowanych modeli wśród końcówek Oral B. Jak sama nazwa wskazuje ten model charakteryzuje się niezwykła precyzją działania. Dokładnie otacza każdy ząb z osobna dokładnie oczyszczając go z biofilmu i zanieczyszczeń.


oral-b floss action blog

Oral- B Floss Action

Niezwykłość tej końcówki polega na zastosowaniu kilku luźnych włókien MicroPulse, których zadaniem jest dotarcie do nawet najtrudniej dostępnych przestrzeni międzyzębowych. Dzięki swojej budowie włókna penetrują przestrzenie między zębami usuwając spomiędzy nich płytkę nazębną z precyzją zbliżoną do nici dentystycznej.


oral-b trizone blog

Oral- B TriZone

Składa się z trzech zupełnie różnych rodzajów włókien, które współpracując ze sobą dają doskonały efekt. Włókna Power Trip są ruchome i przeznaczone do dokładnego czyszczenia trudnodostępnych tylnych zębów. Krótsze włókna są z kolei nieruchome, ich zadaniem jest dokładne czyszczenie powierzchni zębów. Ostatni rodzaj włókien również jest nieruchomy, jednak wyróżnia je długość – ich zadaniem jest dokładnie czyszczenie przestrzeni międzyzębowych z płytki nazębnej.


oral-b sensitive blog

Oral- B Sensitive Clean

Model dedykowany osobom, o wyjątkowo wrażliwych zębach i dziąsłach. Są także doskonałym wyborem w przypadku odsłoniętych szyjek zębowych. Specjalne miękkie włosie jest na tyle delikatne by nie podrażniać newralgicznych punktów, jednocześnie skutecznie rozprawia się z płytką nazębną i zalegającymi resztkami pokarmu. Włosie dodatkowo masuje i koi wrażliwe dziąsła, poprawiając ich ukrwienie i pomagając leczyć stany zapalne.


oral-b ortho blog

Oral- B Ortho

Te główki zaprojektowane zostały z myślą o osobach korzystających z leczenia ortodontycznego. Dzięki specjalnemu ułożeniu włosia główka szczoteczki pozwala na precyzyjne czyszczenie zamków w aparatach ortodontycznych i trudno dostępnych miejsc, a puste miejsca zapobiegają zbyt szybkiemu niszczeniu szczoteczki.


oral-b interspace blog

Ora-l B Interspace

Model specjalnie zaprojektowany dla osób, które noszą aparaty ortodontyczne, mosty lub korony. Zapewnia doskonałą higienę jamy ustnej, ze szczególnym uwzględnieniem trudno dostępnych miejsc i zakamarków.


3d white oral-b blog

Oral- B 3D White

Elementem wyróżniającym tę końcówkę jest specjalna gumowa nasadka polerująca, która w naturalny sposób pozwala przywrócić zębom ich naturalną biel. Gumka umiejscowiona pośrodku główki szczoteczki poleruje powierzchnię zębów, usuwa płytkę bakteryjną i rozjaśnia powierzchniowe przebarwienia. Efekt wybielania można dostrzec już po dwóch tygodniach stosowania.


oral-b stages blog

Oral -B Stages

Seria końcówek przeznaczona dla dzieci. Bohaterowie ulubionych kreskówek stanowią znakomitą zachętę dla najmłodszych i pomagają w kształtowaniu zdrowych nawyków higienicznych. Kształt i wielkość szczoteczki dostosowane są do niewielkich rozmiarów dziecięcych rąk i ust, dzięki czemu mycie zębów staje się komfortowe i pełne zabawy.


pulsonic blog

Oral- B Pulsonic

Końcówka przeznaczona jest dla szczoteczki sonicznej ORAL B Pulsonic. Niezwykła końcówka o wibrująco – masującym charakterze, która zapewnia nie tylko kompleksową higienę jamy ustnej, ale także zdrowsze dziąsła.