Wczytuję dane...
Model: 5905279935662
Waga produktu: 1 kg
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5905279935662
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: SEYSSO
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

SEYSSO Carbon Basic - Biała szczoteczka soniczna z 3 trybami pracy DYSTRYBUCJA PL


Seysso Carbon Basic to szczoteczka soniczna, która została tak zaprojektowana aby uwzględnić najważniejsze potrzeby użytkownika w codziennej higienie jamy ustnej. Posiada aż 3 tryby pracy, na których włosie szczoteczki porusza się z różną prędkością. Na trybie Clean osiąga prędkość aż 82 000 drgań na minutę, co wyraźnie poprawia jakość czyszczenia zębów. Płytka nazębna, przebarwienia powstałe po kawie, herbacie, czy paleniu tytoniu są dzięki temu bardzo dokładnie usuwane. Zęby odzyskują swój naturalny kolor, a stan zdrowia dziąseł znacząco się poprawia. Warto też zwrócić uwagę na bardzo mocny litowo-jonowy akumulator, który pozwala użytkować szczoteczkę przez 6 tygodni. Biały kolor szczoteczki Seysso Carbon Basic i idealnie spasowane elementy sprawiają, że cała szczoteczka doskonale prezentuje się w każdej łazience i zachęca swoim wyglądem do jej codziennego stosowania.

Co  wyróżnia szczoteczkę soniczną Seysso Carbon Basic White?

Dokładne i delikatne czyszczenie dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika

Szczoteczka Seysso Carbon Basic oferuje aż 3 tryby pracy, co ułatwia dopasowanie funkcji programu do naszych aktualnych potrzeb. Szczoteczka może pracować w dwóch prędkościach - 62 000 lub 82 000 drgań sonicznych na minutę.

  • Tryb Clean (82 000 drgań) - doskonale sprawdzi się na co dzień. Szybkie ruchy włosia pomagają w usunięciu uporczywych osadów czy przebarwień powstałych w wyniku picia kawy czy herbaty. Używając tego trybu pracy mamy pewność, że dokładnie usuniemy płytkę nazębną, nawet z trudniej dostępnych miejsc. Zęby odzyskują swój naturalny kolor i są lepiej chronione przed próchnicą.
  • Tryb Soft (62 000 drgań) - jest to delikatny program, który sprawdzi się u osób z zapaleniem dziąseł czy nadwrażliwością zębów. Odpowiednio dopasowana prędkość włosia pozwala na delikatne ale jednocześnie skuteczne czyszczenie zębów, bez podrażniania dziąseł.
  • Tryb Massage (62 000 drgań) - program masujący, nastawiony głównie na delikatny masaż dziąseł. Włosie porusza się delikatnym ruchem pulsującym, w celu poprawy ukrwienia dziąseł i ich ogólnego stanu.

Długi czas pracy szczoteczki na pełnym naładowaniu

Wyjątkowo długi czas pracy szczoteczki Seysso Carbon Basic to duży atut tego modelu. Pojemny litowo-jonowy akumulator pozwala działać szczoteczce przez około 6 tygodni, przy codziennym użyciu 2 razy dziennie przez 2 minuty. Wydajny akumulator to szczególnie korzystna cecha, jeśli szczoteczka jest użytkowana przez więcej niż jedną osobę. Model Seysso Carbon Basic można wyróżnić jako jedną z dłużej działających szczoteczek sonicznych.

Automatyczny timer

Wbudowany timer to wygodna i praktyczna funkcja. Szczoteczka po upływie 2 minut automatycznie się wyłącza. Natomiast co 30 sekund informuje o tym aby przejść do mycia kolejnej ćwiartki uzębienia. Daje nam to pewność, że wszystkie zęby zostaną umyte dokładnie i równomiernie.

Elegancki biały design

Szczoteczka została wykonana z dużą starannością i z wysokiej jakości materiałów. Biały kolor szczoteczki będzie idealnie pasował do każdego wnętrza łazienki.

Technologia DCT

Warto wspomnieć o zaawansowanej technologii sonicznej, która pozwala uzyskać wysoką jakość czyszczenia zębów bez podrażniania dziąseł. Technologia DCT (Dynamic Cleaning Technology) opiera się na wyjątkowo szybkich ruchach wymiatających włókien szczoteczki, wywołując tzw. zjawisko kawitacji. W jej wyniku powstają tysiące mikrobąbelków, które transportują aktywne składniki pasty oraz tlen do każdego zakamarka jamy ustnej. Takie działanie szczoteczki sonicznej Seysso Carbon Basic pomaga znacznie lepiej chronić zęby przed próchnicą, tworzeniem się kamienia nazębnego oraz stanami zapalnymi dziąseł.

Zestaw Seysso Carbon Basic White zawiera:

  • 1 x szczoteczka soniczna Seysso Carbon Basic w kolorze białym
  • 1 x końcówka Seysso Daily Clean
  • 1 x ładowarka sieciowa z miejscem na dwie końcówki
  • instrukcja obsługi
  • 2-letnia gwarancja producenta


Spójrz! Warto również kupić te produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...