Wczytuję dane...
Model: 4210201202332
Waga produktu: 1 kg
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 4210201202332
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: Oral-B

Do tego produktu polecamy zakup:

i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Oral-B PRO Junior 6+ | Szczoteczka elektryczna z technologią 3D Action dla dzieci w wieku od 6 lat | kolor fioletowy


Poznaj Oral-B PRO Junior 6+ – od marki numer 1 polecanej przez dentystów na całym świecie. Dzięki profesjonalnemu timerowi szczoteczka elektryczna Oral-B PRO Junior 6+ pomaga szczotkować zęby przez 2 minuty – zgodnie z zaleceniami Twojego dentysty – oraz sygnalizuje co 30 sekund, że należy przejść do czyszczenia kolejnego obszaru jamy ustnej. Gdy Ty tylko poruszasz szczoteczką, wyjątkowa, okrągła końcówka Oral-B zajmuje się całą resztą. Usuwa do 100% więcej płytki nazębnej niż zwykła szczoteczka manualna, poprawiając stan dziąseł oraz sprawia, że Twój uśmiech zaczyna stawać się bielszy już od pierwszego dnia szczotkowania dzięki usuwaniu przebarwień powierzchniowych. Szczoteczka do zębów Oral-B PRO Junior 6+ z profesjonalnym timerem jest doskonałym wyborem dla dziecka. Nic dziwnego, że Oral-B jest marką numer 1 polecaną przez dentystów na całym świecie.
Akumulatorowa szczoteczka do zębów Oral-B PRO Junior 6+ jest kompatybilna z następującymi końcówkami wymiennymi: CrossAction, 3DWhite, Sensi Ultrathin, Sensitive Clean, Precision Clean, FlossAction, TriZone, Dual Clean, Power Tip, Ortho Care.

• Usuwa do 100% więcej płytki nazębnej: okrągła końcówka szczoteczki czyści lepiej niż szczoteczka manualna, poprawiając stan zdrowia dziąseł już w 30 dni
• Szczotkowanie zębów przez odpowiednią ilość czasu dzięki profesjonalnemu 2-minutowemu timerowi
• 1 tryb szczotkowania: tryb czyszczenia codziennego
• W zestawie: 1 rączka elektrycznej szczoteczki do zębów z ładowarką, 1 końcówka do szczoteczek elektrycznych
• Oral-B, marka najczęściej używana przez dentystów na całym świecie


Okrągła główka czyści lepiej

Okrągła główka szczoteczki Oral-B otacza każdy ząb, zapewniając zdrowsze dziąsła oraz lepsze efekty mycia zębów w porównaniu ze zwykłą szczoteczką manualną.

Szczotkowanie z zegarkiem w ręku

Wbudowany timer pomaga zachować zalecany przez dentystów, 2-minutowy czas mycia zębów.

Do 10 tygodni pracy po jednym ładowaniu

Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO Junior 6+ wyposażona jest w najnowocześniejszą baterię, która zapewnia do dwóch tygodni regularnego używania. Dzięki temu ładowarka stanie się zbędnym elementem wakacyjnego bagażu.

Końcówki szczoteczek zaprojektowanewe współpracy z dentystami

Wymienne końcówki Oral-B idealnie pasują do Twojego modelu szczoteczki. Każda końcówka stworzona została z myślą o konkretnych efektach: okrągłe zakończenie włosia do delikatnej pielęgnacji dziąseł, zagięte włosie, aby wspomóc oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych, oraz niezwykle cienkie włókna zapewniające delikatne oczyszczanie.

Najczęściej polecana przez dentystów*

Szczoteczki Oral-B nie tylko powstają we współpracy z dentystami, ale są również najczęściej polecanymi szczoteczkami do zębów przez dentystów na całym świecie. Odkryj nowy poziom higieny jamy ustnej z Oral-B.

* na podstawie badań z 2014 r. przeprowadzanych regularnie na zlecenie P&G na reprezentacyjnej grupie dentystów z całego świata


1. Zbliż główkę szczoteczki do zęba. Delikatnie przyciskaj - NIe szoruj!Przytrzynuj główkę na zębie około 5 sekund i przechodź do nastęnego.

2. Nie wywieraj zbyt dużego nacisku.Pozwól swojej szczoteczce wykonywać swoją pracę. Trochę cierpliwości.

3. Staraj się czyścić każdą ćwiartkę zębów przez 30 sekund. Szczoteczka co 30 sekund poinformuje Ciebie o tym wibracjami. 4. Nie zapomnij umyć zębów dwa razy dziennie. Tylko wtedy własciwie zadbasz o zdrowie swojego uzębienia.
Spójrz! Warto również kupić te produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...