Wczytuję dane...
Model: 5905669299015
Waga produktu: 0.400 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5905669299015
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: Pierre Fabre
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

ELUDRIL Zestaw do higienizacji pozabiegowej (Eludril 200ml + Elugel 40ml + Szczoteczka 7/100)


ELUDRIL Zestaw pozabiegowy obejmuje takie produkty jak: płyn do płukania jamy ustnej i antyseptyczny żel (które zawierają chlorheksydynę i działają antyseptycznie) oraz pooperacyjną, miękką szczoteczkę do zębów.

Płyn do płukania jamy ustnej ELUDRIL to profesjonalny płyn stomatologiczny z chlorheksydyną o właściwościach antyseptycznych. Płyn ELUDRIL działa antybakteryjnie i przyspiesza gojenie tkanek. Polecany do stosowania także w leczeniu stanów zapalanych i krwawienia dziąseł. Płyn zawiera terapeutyczne stężenie chlorheksydyny 1,0%, która przeznaczona jest do stosowania bezpośrednio po zabiegach chirurgicznych w jamie ustnej.

ELUDRIL skład: Glycerin, Alcohol, Aqua, Aroma, CI 16255, Chlorhexidine Digluconate, Chlorobutanol, Diethylhexyl Sodium Sulfosuccinate, , Menthol, Limonene.


Żel stomatologiczny ELUGEL to preparat przeznaczony do wcierania w dziąsła w miejsca chorobowo zmienione. ELUGEL posiada właściwości antyseptyczne i polecany jest do stosowania po zabiegach periodontologicznych i implatnologicznych a także podczas stanów zapalnych i krwawienia dziąseł. Posiada dobre właściwości adhezyjne dzięki czemu dobrze przylega w naniesione miejsce i przyspiesza gojenie tkanek.

ELUGEL skład: Aqua, Glycerin, Sorbitol, Hydroxyethylcellulose, Benzyl Alcohol, CI 75470 Chlorhexidine Digluconate, Aroma, Glucose, Limonene, Sodium Hydroxide.

Pozabiegowa szczoteczka do zębów ELGYDIUM 7/100 to szczoteczka z ultra miękkim włósiem, dedykowana do pielęgnacji jamy ustnej po zabiegach chirurgicznych w jamie ustnej, ekstrakcji zębów czy w profilaktyce leczenia stanów zapalnych dziąseł. Szczoteczka służy do delikatnego oczyszczania zębów i miejsc po zabiegu a także do masażu dziąseł i nanoszenia żelu stomatologicznego Elugel.

Skład zestawu:

  • Eludril Classic 200ml
  • Elugel 40ml
  • Szczoteczka Elgydium 7/100
Spójrz! Warto również kupić te produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...