Wczytuję dane...
Model: HCCG04
Waga produktu: 0.100 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 7350075691713
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: Humble Brush
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Naturalna Guma do żucia The Humble Co. Tropical Fruits


Guma do żucia - Tropical Fruits

Smak - owoce tropikalne

Guma do żucia od The Humble Co. jest stworzona przy współpracy z dentystami na całym świecie. Naturalne składniki gumy do żucia wyselekcjonowane podczas tworzenia formuły zapewniają najlepszą ochronę przed próchnicą. Dodatkowo, gumy do żucia umieszczone są w opakowaniu, które po wyrzuceniu ulegnie szybkiej biodegradacji i nie wpłynie negatywnie na środowisko naturalne.

Składniki:

      
Ksylitol - z brzozy
      
Chicle Gum - z drzewa sapodilla
      
Naturalny aromat - tylko pochodzenia roślinnego
      
Guma arabska - z drzewa akacjowego
      
Lecytyna słonecznikowa - z rośliny słonecznikowej

Oto korzyści:

    
Wszystkie składniki są naturalne
   
Bez GMO
    
Niska liczba kalorii
   
Prodekt wegański, potwierdzony skład certyfikatem
    
Bez cukru
    Same gumy jak i opakowanie u
legające biodegradacji
    
Bez aspartamu, czyli sztucznego słodzika, który znany jest pod kodem E951
    
Nic sztucznego w składzie
    
Bez plastycznej bazy gumy
    
Bez substancji ropopochodnych

Produkt jest użyteczny w profilaktyce ubytków zębów. Aby zmaksymalizować korzyść w walce z ubytkami, zalecamy żucie zaraz po jedzeniu.

Opakowanie 10 sztuk


Humble Plakat


Humble Brush

Eko myślenie rodem ze Szwecji

Misja

The Humble Co. sprzedaje najwyższej jakości produkty do higieny jamy ustnej i nie tylko, jednocześnie chroniąc środowisko.

Prodykty The Humble Co. są poważną alternatywą dla zwykłych plastikowych wyrobów, które zaśmiecają naszą planetę i przyczyniają się do pogarszania jej kondycji. Plastik, który jest powszechnym budulcem większości produktów codziennego użytku rozkłada się ponad 50 lat, a nawet dłużej. Jego potężne zasoby śmieciowe zakłócają prawidłowy rozwój natury, powodują śmierć milionów zwierząt. Każdego roku około 4 miliardów plastikowych szczoteczek do zębów jest wyrzucanych na śmieci. A tyo tylko szczoteczki do zębów. The Humble Co. minimalizuje ten proces, pnieważ ich szczoteczki do zębów są wykonane z naturalnych składników, któe po zużyciu można z pełną świadomością wyrzucić do kosza, ponieważ w krótkim czasie ulegną pełnej biodegradacji. To dotyczy zarówno szczoteczek do zębów, gum do żucia, past do zębów ale także opakowań.

Historia The Humble Co.

Firma Humble Co. została założona w 2013 roku w Szwecji przez dentystę Noela Abdayema. Każdy produkt tworzony jest w naturalnych składników przez wyspecjalizowane zespoły lekarzy, ekologów, naukowców. Każdego dnia The Humble Co. zyskuje swoich zwolenników na całym świecie. Ich misja jest propagowana w tysiącach klinik dentystycznych, ich produkty z racji swojej eko rangi są popularyzowane wszędzie tam gdzie dobro naszej planety stawiane jest na pierwszym miejscu.

Certyfikaty

Wegański Certyfikat wydany przez Vegan Society oraz Certyfikat świadczący o tym, że w żadnym etapie produkcji, tworzenia nie zostały przeprowadzone testy z udziałęm zwierząt.

Pamiętaj

Kupując produkty The Humble Co. przyczyniasz się do szerzenia myśli ekologicznej. The Humble Co. dużą część zysków z sprzedaży przeznacza na badania, rowój, ochronę środowiska oraz na profilaktykę higieny jamy ustnej u najbardziej potrzebujących dzieci na świecie

Spójrz! Warto również kupić te produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...