Wczytuję dane...
Model: 5907222354063
Waga produktu: 0.04 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5907222354063
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: Meriden
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Końcówka Meriden Sonic+ Professioanl Dual Action Whitening | WHITE  | opakowanie 4 sztuki


Przy projektowaniu końcówki Dual Action Whitening towarzyszyły nam trzy stwierdzenia – delikatność, jakość i skuteczność.

Opinie Klientów oraz wykorzystanie najnowszych technologii pozwoliły nam stworzyć uni- wersalną, wymienną końcówkę do codziennej higieny jamy ustnej. Końcówka została za- projektowana w taki sposób aby spełniać dwie role. Pęczki włosia o różnej długości zostały specjalnie ułożone w kształt rombu zapewniając doskonałe przyleganie do szczotkowanej powierzchni nawet przy niewielkim nacisku.

Układ oraz kształt włosia zapewniają precyzyjne oczyszczanie trudno dostępnych miejsc, gwarantując najwyższą jakość mycia każdego dnia. Ukryta wewnątrz włosia gumowa wy- pustka skutecznie usuwa przebarwienia a także wybiela i poleruje zęby zapobiegając po- nownemu gromadzeniu się osadu.

Jest to jedyna na rynku końcówka która podczas pracy odchyla się nawet do 6mm, gwa- rantując tym samym niespotykane dotąd ruchy wymiatające które bardzo precyzyjnie i do- kładnie myją przestrzenie międzyzębowe.

Obudowa końcówki została pokryta antybakteryjnym gumowanym materiałem, który jest delikatny i przyjemny w dotyku, znacznie podnosząc komfort w codziennym użytkowaniu. Celem zapewnienia maksymalnej higieny jamy ustnej końcówka została wyposażona w gumową nasadkę do czyszczenia języka.

Końcówki występują w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i białej. W zestawie znajdują się 4 sztuki, dodatkowo każda końcówka została wyposażona w kolorowy pier- ścień, który niweluje ryzyko pomyłki i pozwala odróżnić swoją szczoteczkę.

Końcówkę należy wymieniać co trzy miesiące lub częściej przy stosowaniu szczoteczki dwa razy dziennie celem zapewnienia najwyższej jakości higieny.

Spójrz! Warto również kupić te produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...