Wczytuję dane...
Model: 4603014007285
Waga produktu: 0.03 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 4603014007285
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: SPLAT
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Splat Professional szczoteczka do zębów sensitive medium – średnia z jonami srebra


Każde włosie szczoteczki jest podzielone na cztery części i zaokrąglone w celu uniknięcia mikrozarysowań na powierzchni szkliwa.

Miękkość i delikatność włosia szczoteczek SENSITIVE osiągamy dzięki jedynej w swoim rodzaju technologii produkcji. Ze względu na delikatność włókien nawet podczas czyszczenia najbardziej wrażliwych zębów i dziąseł, szczoteczki z tej serii są polecane przez dentystów do stosowania po zabiegach stomatologicznych.
Bezpieczna antybakteryjna terapia najbardziej wrażliwych zębów i dziąseł.

Doskonale sprawdzi się u osób noszących aparaty ortodontyczne,

Każde włókno tej szczoteczki dzieli się na 4 części i jest zaokrąglone, by zapobiegać powstawaniu mikropęknięć powierzchni szkliwa.
* Jony srebra zapobiegają rozwojowi bakterii na szczoteczce

* Właściwości lecznicze srebra są znane z dawien dawna. Już przed 3000 lat zauważono, że srebro posiada szczególnie silne działanie antybakteryjne. Srebro jest nie tylko metalem szlachetnym. To mikroelement, który jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu. W miarę starzenia się organizmu, zmniejsza się jego zdolność przyswajania potrzebnych substancji, dlatego powstaje niedobór tego mikroelementu, słabnie system immunologiczny. Wówczas często stosowane jest srebro koloidalne jako suplement diety, który wzmacnia odporność. Nanocząsteczki srebra są mniejsze od wirusów czy bakterii, dlatego łatwo przedostają się do patogenów i niszczą je. Antybiotyki walczą jedynie z bakteriami, a srebro niszczy zarówno bakterie, jak i wirusy, a także pomaga organizmowi w pozbyciu się wybranych przez niego toksyn.

Szczoteczka Splat Professional sensitive występuje w dwóch twardościach włosia: medium i soft 

Wersja medium

Spójrz! Warto również kupić te produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...