Wczytuję dane...
Model: 4603014001733
Waga produktu: 0.02 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 4603014001733
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: SPLAT
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Splat nić dentystyczna o smaku kardamonu 30m

Trójwymiarowa nić dentystyczna o smaku kardamonu

  • Dokładnie czyści przestrzenie międzyzębowe
  • Pomaga utrzymać świeży oddech
  • Dba o dziąsła

Zawartość fluoru

Produkt bez fluoru

Przeznaczenie

Świeży oddech, Kompleksowa ochrona, Profilaktyka ubytków

Opis produktu

Zapewnienie sobie pięknego, zdrowego uśmiech wymaga stosowania właściwej pielęgnacji jamy ustnej. Nie powinna ona ograniczać się jedynie do codziennego szczotkowania zębów – w przestrzeniach międzyzębowych gromadzą się bowiem resztki jedzenia oraz miękka płytka bakteryjna, których nie sposób usunąć za pomocą szczoteczki.
Trójwymiarowa nić dentystyczna SPLAT PROFESSIONAL z unikalną strukturą Rise Floss pęcznieje w przestrzeniach między zębami, czego efektem jest skuteczne i dokładne oczyszczanie. Woskowane nici SPLAT PROFESSIONAL wykonane są z mikrofibry, która rozszerza się przy użyciu i niczym pędzel wymiata resztki jedzenia z trudno dostępnych miejsc. Mikrofibra działa skutecznie, ale delikatnie i może być używana nawet w przypadku wrażliwych i podatnych na zranienia dziąseł.
Zawarty w niej kardamon działa antybakteryjnie oraz likwiduje nieprzyjemny zapach z ust. Odświeżające właściwości kardamonu znane są od setek lat – już starożytni Egipcjanie żuli jego nasiona, aby skutecznie oczyścić zęby i zapewnić sobie przyjemny oddech. Ten orientalny smak jest także świetną alternatywą dla miętowych produktów do higieny ust. Nici dentystyczne SPLAT nie zawierają fluoru.

Składniki aktywne

  • Struktura Riser Floss
  • Wyciąg z kardamonu

Stosowanie

Należy wyciągnąć ok 30-35 cm nici, rozciągnąć ją i delikatnie wyczyść przestrzeń między zębami, przesuwając nić po powierzchni zęba i starając się nie zranić dziąseł. Przyczyną pęknięcia włókna nici może być próchnica powierzchni styku zęba lub słaba jakość wypełnienia.

Spójrz! Warto również kupić te produkty