Wczytuję dane...
Model: AF000703
Waga produktu: 0.04 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5903246871029
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: AddFirst
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Końcówki uniwersalne do szczoteczek Philips Sonicare

PERFECTION CLEAN

w zestawie pokrowce na główki | opakowanie 2 sztuki końcówek + 2 sztuki osłon


Innowacyjne końcówki dedykowane szczoteczkom sonicznym Philips Sonicare. Zaprojektowane we współpracy z najlepszymi stomatologami stanowią doskonałe połączenie perfekcyjnego czyszczenia, bezpieczeństwa dla wrażliwych zębów i dziąseł oraz doskonałego efektu wybielającego. Unikatowe włókna zastosowane w głowicy szczoteczki pozwalają rozjaśnić nagromadzone przebarwienia już po tygodniu regularnego stosowania. Ergonomiczny kształt główki oraz ułożenie włosia zostały zaprojektowane tak, by w połączeniu z technologią soniczną zastosowaną w szczoteczkach, osiągnąć najlepsze rezultaty w zakresie wybielania i perfekcyjną czystość jamy ustnej. Włókno główki wprawione w drgania dzięki ultradźwiękom wytworzonym przez szczoteczkę soniczną pozwala na usunięcie do 7 razy więcej płytki nazębnej w porównaniu do tradycyjnej szczoteczki manualnej. Jednocześnie zastosowana technologia skutecznie usuwa przebarwienia spowodowane barwnikami zawartymi w pożywieniu i napojach, sprawiając, że Twoje żeby odzyskają swoją naturalną barwę, a uśmiech stanie się bielszy i piękniejszy, w zaledwie 7 dni. Połączenie technologii sonicznej i innowacyjnego ułożenia włosia pozwala na usunięcie biofilmu z nawet z trudno dostępnych miejsc, takich jak przestrzenie międzyzębowe czy linia dziąseł, stanowiąc doskonałą profilaktykę przeciwpróchniczą i sprawiając, że Twoje zęby dzień po dniu będą zdrowsze i mocniejsze.

W każdym zestawie znajdują się dwie główki, kompatybilne ze wszystkimi szczoteczkami sonicznymi Philips takimi jak: Diamond Clean, FlexCare Platinum, FlexCare+, FlexCare, Healthy White+, Healthy White, EasyClean, CleanCare+, serią Gum Health, serią Protectiveclean oraz serią Plaque Defence

Każda główka posiada ochronną osłonkę zabezpieczającą przed czynnikami zewnętrznymi i bakteriami, co ułatwia utrzymanie jej w czystości. Dodatkowo, każda główka wyposażona jest w kolorowy pierścień, ułatwiający rozróżnianie.

Włosie szczoteczki w naturalny sposób zanika w trakcie regularnego użytkowania, dlatego tak ważne jest to, by regularnie ją wymieniać. Lekarze dentyście rekomendują wymianę główek szczoteczki co 3 miesiące, w celu zachowania doskonałych efektów czyszczących i ochrony przed próchnicą.

Opakowanie zawiera 2 sztuki końcówek i 2 sztuki kapturków higienicznych


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...