Wczytuję dane...
Model: AF000704
Waga produktu: 0.04 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5903246871036
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: AddFirst
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Kapturki ochronne | higieniczne do końcówek do szczoteczek elektrycznych Oral B | opakowanie 4 sztuki

HYGIENIC COVERS | STOP THE BACTERIA

pasują do: Precision Clean, Crossaction, 3D White, Floss Action, Ortho, Sensitive, Ultra Thin, Stages, Interspace


Osłonki higieniczne zostały stworzone z myślą o ochronie końcówek szczoteczek elektrycznych Oral-B. Włosie szczoteczki elektrycznej codziennie jest narażone na kontakt z kurzem, drobnoustrojami i bakteriami, które znajdują się w powietrzu. Osiadanie cząsteczek kurzu i bakterii, których nie da wyeliminować się z otoczenia, znacznie skraca żywotność główek i powoduje namnażanie się bakterii. Wszystko to sprawia, że korzystanie ze szczoteczki staje się mało higieniczne i niezbyt komfortowe. Osłonki ochronne zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o ochronie delikatnego włosia końcówek szczoteczek elektrycznych, przed niszczącymi je czynnikami zewnętrznymi. Szacuje się, że żywotność końcówek szczoteczek wynosi około 3 miesiące, przy regularnym korzystaniu, rano i wieczorem. Czy wiesz, że bez odpowiedniego zabezpieczenia, czas przydatności i właściwości włókien szczoteczki może skrócić się o połowę? Dobra kondycja włókien i ich czystość w głównej mierze odpowiadają za skuteczność szczoteczki w usuwaniu płytki nazębnej i bakterii z jamy ustnej. Odpowiednia ochrona końcówek jest więc koniecznością, dzięki której korzystanie ze szczoteczki będzie higieniczne i pozwoli na pełne wykorzystanie jej możliwości. Stosowanie osłonek zabezpieczających przed kurzem i bakteriami pozwoli na zabezpieczenie Twojej szczoteczki przed czynnikami, które ją niszczą, ochronią ją przed przypadkowym zabrudzeniem pastą, szamponem czy innymi kosmetykami znajdującymi się w łazience, a także dadzą Ci pewność, że Twoja szczoteczka jest idealnie czysta i prawidłowo spełni swoją funkcję. Korzystanie z osłonek ochronnych dedykowanych szczoteczkom elektrycznym jest rekomendowane przez lekarzy dentystów, jako optymalny sposób na utrzymanie ich w czystości i ochronę przed bakteriami.

W zestawie znajdują się 4 sztuki osłonek higienicznych kompatybilnych z końcówkami szczoteczek elektrycznych Oral-B, takimi jak Precision Clean, Cross Action, Floss Action, 3D White, Sensitive, Ultra Thin, Ortho, Intercpace (Power Tip), Stages

Opakowanie zawiera 4 sztuki kapturków

Napisz opinię
2018-04-22 17:14:03 - Agata

Super że w końcu ktoś to wymyślił. Teraz nie pilnuję, żeby końcówka stała prosto jak w wojsku. Jeśli się przewróci, spadnie to osłonka ją "obroni". Naprawdę super rzecz.

Ocena 5.00

Ocena produktu: 
2018-04-24 09:19:05 - Mimi

Idealnie pasują do końcówek, które używam. Precision i Crossaction. Łatwo się zakładają i są z dobrej jakości tworzywa. Polecam jak najbardziej, bo takiego produktu mi brakowało.

Ocena 5.00

Ocena produktu: 
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...