Wczytuję dane...

Końcówka wymienna do szczoteczek lektrycznych Oral-B
Stages Power - grafika z bajki Mickey Mouse
opakowanie 2 sztuki


Każda końcówka Stages Power posiada niebieskie włókna Indicator, które po wielokritnym użyciu płowieją, czyli tracą kolor. Dzieje się tak zazwyczaj po okresie mniej więcej 3 miesięcy użytkowania. Jest to znak, że końcówkę należy wymienić na nową.

Końcówka wymienna Oral-B Stages Power - dedykowana dla dzieci powyżej 3 roku życia

Włosie tej końcówki jest bardzo delikatne, ponieważ zęby i dziąsła dziecka również są delikatne. Podczas prawidłowego szczotkowania, kielich główki równomiernie otacza ząb, delikatnie go czyszcząc, usuwa płytkę nazębną, ale również wymiata przestrzenie między zębowe oraz masuje dziąsła. Końcówka Stages Power jest niezbędna, kiedy zamierzamy doskonale dbać o stan uzębienia naszej pociechy. Oral-B oprócz jak ważnych aspektów związanych z higieną jamy ustnej połączoną z wstępną walka z próchnica u dzieci, zaopatrzył każdą końcówkę w ciekawą grafikę z postaciami z bajek Walta Disneya. Dzieci bardzo chętnie sięgają po szczoteczkę, a duży wybór grafik, powoduje że dziecko pamięta i oczekuje każdego kolejnego czyszczenia ząbków.

Z jakimi szczoteczkami elektrycznymi firmy Oral-B możemy używać końcówki Stages Power:
Końcówki Stages Power działają w wszystkimi modelami Oral-B zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Nie pasują tylko do szczoteczek Sonic i Pulsonic.


Opakowanie:
Każda końcówka zapakowana jest w osobne hermetycznie zamknięte mini pudełko, każda końcówka wyposażona jest w jeden kolorowy pierścień, którym można unifikować końcówkę w sytuacji, kiedy w gospodarstwie domowym jednej szczoteczki używa kilka osób, a są tylko wymieniane końcówki. Każda końcówka posiada grafikę postaci z bajek Walta Disneya.


covers reklama promocyjna addfirst