Wczytuję dane...
Model: 5905279935501
Waga produktu: 0.04 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5905279935501
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: SEYSSO
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

SEYSSO Baby Penguin - wymienne końcówki do szczoteczki sonicznej 18-36msc (2szt.)


Regularna wymiana końcówki w szczoteczce sonicznej jest niezwykle istotna. Zużyte włókna znacząco obniżają efektywność szczoteczki i mogą powodować podrażnienia dziąseł. Poza tym, w długo nie wymienianej końcówce rozwijają się szkodliwe dla zdrowia dziecka drobnoustroje. Dlatego też stomatolodzy doradzają, aby końcówkę szczoteczki wymieniać co najmniej co 3 miesiące, a nawet częściej, jeśli osoba korzystająca z niej przechodziła w międzyczasie infekcje jamy ustnej, na przykład zapalenie górnych dróg oddechowych. Te wskazania są szczególnie ważne, gdy myślimy o zdrowiu dzieci.
 
To właśnie dla nich zespół SEYSSO stworzył szczoteczkę soniczną z wymiennymi końcówkami. Końcówki zostały zaprojektowane tak, aby sprostały potrzebom nawet najmłodszych dzieci. Szczoteczkę można więc stosować już od pojawienia się pierwszego zęba! Dzięki małym rozmiarom główki i delikatnym włóknom, końcówki dokładnie oczyszczą zęby dziecka, nie powodując dyskomfortu ani podrażnień. 
Końcówki są przeznaczone dla dzieci od 18 do 36 miesiąca. Końcówki są kompatybilne ze szczoteczką soniczną SEYSSO Baby Penguin.
W zestawie: 2szt.

Spójrz! Warto również kupić te produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...