Wczytuję dane...
Model: 8427426041127
Waga produktu: 0.04 kg
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 8427426041127
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: DENTAID
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Dentaid Vitis Sonic Gingival Sensitive końcówki do szczoteczek S10 S20 | opakowanie 2 sztuki


PRZECZYTAJ O KOŃCÓWKACH VITIS NA NASZYM BLOGU TUTAJ


VITIS® Sonic Gingival Brush Head – miękkie włosie dla osób z delikatnymi dziąsłami

Głowice szczoteczki sonicznej VITIS® Sonic Gingival Brush Head kompatybilna z modelami VITIS® Sonic S10 i Sonic S20 cechują się zaprojektowanym we współpracy ze stomatologami, ergonomicznym kształtem i udoskonaloną konstrukcją. Dzięki temu powstała główka, o idealnym rozmiarze i zaokrągloną końcówkę, która doskonale sprawdzi się w czyszczeniu trudno dostępnych miejsc.

Włosie szczoteczki to wysokiej jakości włókno Tynex, charakteryzujące się bardzo cienkimi filamentami, co pozwala mu na dotarcie do wszelkich szczelin i zakamarków. Zaokrąglona końcówka poszczególnych włókien doskonale czyszczą i jednocześnie są bezpieczne dla zębów i dziąseł.

Unikatowe ułożenie włókien w głowicy VITIS® Sonic Gingival Brush Head zapewnia płaską powierzchnię szczotkowania i gwarantuje skuteczne usunięcie nawet najbardziej odpornej i nagromadzonej przez dłuższy czas płytki nazębnej. Miękkie i delikatne włosie skutecznie usuwa biofilm, pozostając przy tym delikatnym dla dziąseł. Doskonale nadaje się dla osób z chorobami przyzębia, objawami stanu zapalnego i wszystkich tych, którzy wolą delikatne czyszczenie.

Głowice są wyposażone w nasadkę ochronną, chroniącą włókna przed czynnikami zewnętrznymi i umożliwiającą przepływ powietrza i szybsze schnięcie.

https://wellsamed.redcart.pl/dentaidvitis

Spójrz! Warto również kupić te produkty