Wczytuję dane...
Model: 8427426042568
Kod producenta: VIT000103
Waga produktu: 0.500 kg
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 8427426042568
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: DENTAID
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

DENTAID VITIS SONIC S20 | Najbardziej innowacyjna szczoteczka soniczna


PRZECZYTAJ O SZCZOTECZCE S20 NA NASZYM BLOGU TUTAJ


DENTAID VITIS Sonic S20

Produkty VITIS® Sonic to rewolucyjna seria elektrycznych szczoteczek do zębów uznanej marki Dentaid, która wykorzystuje technologię dźwiękową i dwa mechanizmy działania w celu zapewnienia maksymalnej higieny jamy ustnej i jednoczesnej ochrony zębów i dziąseł.


https://wellsamed.redcart.pl/dentaidvitis


Działanie szczoteczka VITIS® Sonic S20 bazuje na dwóch technologiach, które pozwalają na precyzyjne usunięcie płytki nazębnej, będącej główną przyczyną próchnicy, krwawienia dziąseł i nieświeżego oddechu.

  1. Działanie mechaniczne: włókna szczoteczki wprawiane w ruch za pomocą technologii sonicznej wibrują z wysoką częstotliwością (powyżej 260Hz) co pozwala uzyskać falę dźwiękową o działaniu bakteriobójczym. Duża ilość ruchów wykonywanych przez włosie (nawet 40 000/min. ) wykonujące podczas pracy ruchy wymiatające, pozwala na rozbicie nagromadzonej na powierzchni zębów płytki bakteryjnej tzw. biofilmu. Technologia wykorzystywana w szczoteczce VITIS® Sonic S20 ma przedłużony zasięg działania, dzięki czemu możliwe jest usunięcie płytki nazębnej nawet z trudno dostępnych miejsc, takich jak przestrzenie międzyzębowe czy bruzda dziąsłowa. Dodatkowo szczoteczka VITIS® Sonic S20 doskonale poleruje i wygładza powierzchnię zęba sprawiając, że stają się naturalnie bielsze i mniej podatne na przebarwienia.

  1. Działanie hydrodynamiczne: wibracje dźwiękowe o częstotliwości wykorzystując zjawisko kawitacji tworzą z mieszaniny wody, pasty i śliny, niewielkie bąbelki, które delikatnie uderzają o powierzchnię zębów i dziąseł, skutecznie i bezpiecznie oczyszczając je z osądów i biofilmu. System dynamicznego przepływu cieczy zastosowany w szczoteczce VITIS® Sonic S20 sprawia, że powstałe bąbelki dotrą we wszystkie szczeliny i zakamarki, skutecznie i bezinwazyjnie usuwając zalegające tam resztki jedzenia.

Szczoteczka VITIS® Sonic S20 oferuje 3 tryby szczotkowania:

  • Standardowy – 31 000 ruchów na minutę dla maksymalnego usunięcia płytki bakteryjnej

  • Precyzyjny – 40 000 ruchów na minutę dla większej dokładności i maksymalnej wydajności w określonym miejscu

  • Masaż - masaż dziąseł dla lepszego oczyszczenia brzegu dziąseł i bruzdy dziąsłowej

Szczoteczka soniczna VITIS® Sonic S20 dzięki swojej dwufunkcyjnej technologii dźwiękowej, wyjątkowej konstrukcji głowic i niebanalnego wzornictwa, to doskonałe połączenie skuteczności i designu. Zastosowane mechanizmy gwarantują realne korzyści dla zębów i dziąseł, skutecznie usuwając nagromadzoną płytkę nazębną. Wbudowany timer z 30 sekundowym interwałem czasowym pozwala na udoskonalenie techniki szczotkowania i informuje o optymalnym czasie czyszczenia każdego kwadranta jamy ustnej.

VITIS Sonic S20 została zaprojektowana przy wsparciu stomatologów i specjalistów w zakresie higieny jamy ustnej, dzięki czemu zapewnia stuprocentową skuteczność. Jej ergonomiczny, antypoślizgowy uchwyt, pozwala na pewne trzymanie w dłoni i precyzyjne manewrowanie.


Zawartość opakowania:

  • szczoteczka S20 1 sztuka

  • końcówka Standard Medium 2 sztuki

  • ładowarka 1 sztuka

  • instrukcja w języku angielskim

  • gwarancja 2 lata

Spójrz! Warto również kupić te produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...