Wczytuję dane...
Model: 8427426042551
Waga produktu: 0.500 kg
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 8427426042551
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: DENTAID

Do tego produktu polecamy zakup:

i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

DENTAID VITIS SONIC S10 | Najbardziej innowacyjna szczoteczka soniczna


PRZECZYTAJ O SZCZOTECZCE S10 NA NASZYM BLOGU TUTAJ


DENTAID VITIS Sonic S10

Produkty VITIS® Sonic to rewolucyjna seria elektrycznych szczoteczek do zębów uznanej marki Dentaid, która wykorzystuje technologię dźwiękową i dwa mechanizmy działania w celu zapewnienia maksymalnej higieny jamy ustnej i jednoczesnej ochrony zębów i dziąseł.

Działanie szczoteczka VITIS® Sonic S10 bazuje na dwóch technologiach, które pozwalają na precyzyjne usunięcie płytki nazębnej, będącej główną przyczyną próchnicy, krwawienia dziąseł i nieświeżego oddechu.


https://wellsamed.redcart.pl/dentaidvitis


1.Działanie mechaniczne: włókna szczoteczki wprawiane w ruch za pomocą technologii sonicznej wibrują z wysoką częstotliwością (powyżej 260Hz) co pozwala uzyskać falę dźwiękową o działaniu bakteriobójczym. Duża ilość ruchów wykonywanych przez włosie (nawet 31 000/min. ) wykonujące podczas pracy ruchy wymiatające, pozwala na rozbicie nagromadzonej na powierzchni zębów płytki bakteryjnej tzw. biofilmu. Technologia wykorzystywana w szczoteczce VITIS® Sonic S10 ma przedłużony zasięg działania, dzięki czemu możliwe jest usunięcie płytki nazębnej nawet z trudno dostępnych miejsc, takich jak przestrzenie międzyzębowe czy bruzda dziąsłowa. Dodatkowo szczoteczka VITIS® Sonic S10 doskonale poleruje i wygładza powierzchnię zęba sprawiając, że stają się naturalnie bielsze i mniej podatne na przebarwienia.

2. Działanie hydrodynamiczne: wibracje dźwiękowe o częstotliwości wykorzystując zjawisko kawitacji tworzą z mieszaniny wody, pasty i śliny, niewielkie bąbelki, które delikatnie uderzają o powierzchnię zębów i dziąseł, skutecznie i bezpiecznie oczyszczając je z osądów i biofilmu. System dynamicznego przepływu cieczy zastosowany w szczoteczce VITIS® Sonic S10 sprawia, że powstałe bąbelki dotrą we wszystkie szczeliny i zakamarki, skutecznie i bezinwazyjnie usuwając zalegające tam resztki jedzenia.

Szczoteczka soniczna VITIS® Sonic S10 dzięki swojej dwufunkcyjnej technologii dźwiękowej, wyjątkowej konstrukcji głowic i niebanalnego wzornictwa, to doskonałe połączenie skuteczności i designu. Zastosowane mechanizmy gwarantują realne korzyści dla zębów i dziąseł, skutecznie usuwając nagromadzoną płytkę nazębną. Wbudowany timer z 30 sekundowym interwałem czasowym pozwala na udoskonalenie techniki szczotkowania i informuje o optymalnym czasie czyszczenia każdego kwadranta jamy ustnej.

VITIS Sonic S10 została zaprojektowana przy wsparciu stomatologów i specjalistów w zakresie higieny jamy ustnej, dzięki czemu zapewnia stuprocentową skuteczność. Jej ergonomiczny, antypoślizgowy uchwyt, pozwala na pewne trzymanie w dłoni i precyzyjne manewrowanie.


Zawartość opakowania:

  • szczoteczka S10 1 sztuka

  • końcówka Standard Medium 1 sztuka

  • ładowarka 1 sztuka

  • instrukcja w języku angielskim

  • gwarancja 2 lata

Spójrz! Warto również kupić te produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...