Wczytuję dane...
Model: 5905279935457
Waga produktu: 1 kg
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5905279935457
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: SEYSSO

Do tego produktu polecamy zakup:

i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

SEYSSO Gold White ekskluzywna szczoteczka soniczna NOWOŚĆ!


Elegancka szczoteczka soniczna w białym kolorze to połączenie oryginalnego designu z wysoko skuteczną technologią soniczną DCT+ (technologią dynamicznego oczyszczania). Szczoteczka pochodzi z nowej serii SEYSSO GOLD. 

Najważniejsze cechy szczoteczki sonicznej SEYSSO GOLD White:

Aż 5 programów pracy 

Szczoteczka soniczna Seysso GOLD posiada aż 5 trybów pracy, każdy z nich można dostosować do indywidualnych potrzeb. Każdy z programów ma inny czas pracy, amplitudę drgań oraz ilość ruchów.

1. Clean - podstawowy program do codziennej higieny jamy ustnej, szczoteczka wykonuje 82 000 drgań na minutę, pracuje przez 2 minuty,

2. White - program przywraca zębom ich naturalną biel, wykonuje aż 96 000 drgań sonicznych na minutę - to standardowy 2 minutowy program, 

3. Polish - to krótki minutowy tryb, który rozjaśnia i poleruje szkliwo zębów, wykonuje aż 90 000 drgań na minutę,

4. Gum Care - program pracuje przez 3 minuty, masuje dziąsła, sprawia że stają się one zdecydowanie mocniejsze, wykonuje aż 70 000 drgań na minutę

5. Sensitive - delikatny 2 minutowy program który przeznaczony jest do delikatnego szczotkowania zębów, przeznaczony jest dla osób z nadwrażliwością zębów i dziąseł, wykonuje aż 62 000 drgań na minutę.

ELEGANCJA

Szczoteczka została wykonana bardzo starannie, jej biały kolor sprawia, że jest ona elegancka. Doskonale wpasowuje się do wnętrza każdej łazienki.

Różne końcówki w zestawie

Różnorodność końcówek w zestawie pozwala dobrać Nam końcówkę najlepszą dla potrzeb każdego z nas. Każda końcówka ma wskaźnikowe włókna które sygnalizują nam kiedy należy zmienić końcówkę, włókna szczoteczki odbarwiają się pokazując stopień ich zużycia.

W zestawie znajdują się: 

  • 2 końcówki SEYSSO Gold Anti-plaque 
  • 1 końcówkę SEYSSO Gold Whitening

 Wygoda dla podróżujących 

Wygodne rozwiązanie dla osób często podróżujących, etui pozwala nam bezpiecznie przetranspotować szczoteczkę, etui ma dodatkową funkcję ładującą, co jest kolejnym udogodnieniem. Szczoteczka ponadto posiada wskaźnik naładowania baterii, migająca dioda informuje Nas o konieczności naładowania baterii.

 Niezawodna prędkość szczoteczki

Szczoteczka soniczna SEYSSO OXYGEN Gold White wykonuje aż 96 tysięcy drgań sonicznych na minutę. Szczoteczka soniczna usuwa o 100 % więcej płytki nazębnej niż niejedna szczoteczka manualna. Regularne korzystanie ze szczoteczki sprawia, że zęby stają się zdecydowanie bielsze i zdrowsze. 

 Technologia Dynamicznego Oczyszczania DCT +

Bardzo szybkie wymiatające ruchy włókien szczoteczki powodują mnożenie się tysięcy mikrobąbelków, które roznoszą składniki pasty wraz z tlenem w trudno dostępne miejsca w jamie ustnej. Technologia DCT + sprawia że szczoteczka jest jeszcze bardziej skuteczna w walce z płytką nazębną oraz osadem. 

 Automatyczny Timer 

Szczoteczka wyposażona jest w automatyczny timer. Zależnie od wybranego programu pracuje przez 3, 2 oraz 1 minutę. Pomaga przestrzegać zalecany przez dentystów czas szczotkowania zębów,

 Mocny akumulator 

Akumulator litowo-jonowy jest niezwykle wydajny. Pozwala na pracę szczoteczki maksymalnie aż do 70 dni bez konieczności ponownego ładowania (zakładając że szczotkujemy zęby 2 razy dziennie)

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU SEYSSO GOLD White:

  • szczoteczka soniczna Seysso GOLD White - 1 szt.,
  • wymienna końcówka SEYSSO Gold Anti-plaque - 2 szt.,
  • wymienna końcówka SEYSSO Gold Whitening - 1 szt.,
  • etui podróżne - 1 szt.,
  • kabel USB - 1 szt.,
  • ładowarka,
  • instrukcja w języku polskim i angielskim,
  • 2-letnia gwarancja.

Szczoteczka jest dostępna również w wersji czarnej - SEYSSO GOLD Black

Pliki do pobrania:


Spójrz! Warto również kupić te produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...