Wczytuję dane...

OVIDEN OviOne uchwyt na 4 końcówki do szczoteczek elektrycznych, sonicznych, ultradźwiękowych


Uchwyt na końcówki wymienne OVIDEN OviOne to uniwersalny produkt służący do higienicznego przechowywania końcówek do szczoteczek elektrycznych. Uchwyt OVIDEN OviOne z miejscem na cztery końcówki w łatwy sposób można przykleić do lustra, ściany lub postawić na łazienkowej półce czy umywalce. Funkcjonalna mata samoprzylepna w czysty i prosty sposób przytwierdza uchwyt do podłoża, bez uszkodzenia powierzchni i z możliwością wielokrotnej zmiany miejsca mocowania.

Uchwyt OVIDEN OviOne przystosowany jest do przechowywania końcówek wymiennych do szczoteczek sonicznych, rotacyjnych oraz ultradźwiękowych takich marek jak Philips Sonicare, Braun Oral-B, Megasonex, WhiteWash, Emmi-Dental, Seysso, Curaprox.

logo oviden ovione

Odpowiednie przechowywanie produktów do szczotkowania zębów jest bardzo ważnym elementem właściwej pielęgnacji jamy ustnej. Uchwyt OviOne w higieniczny i dyskretny sposób pomieści końcówki wymienne całej rodziny.

OVIDEN OviOne TO UCHWYT DOSKONAŁY, PONIEWAŻ JEST...

Higieniczny

Specjalnie zaprojektowany kształt uchwytu OviOne pozwala na pionowe włożenie czterech końcówek, w sposób uniemożliwiający ich stykanie się. Odpowiednio wyprofilowane otwory pozwalają na łatwe włożenie końcówek i ich stabilne utrzymywanie. Resztki wody pozostałej na włóknach spływają na podstawę uchwytu nie powodując zabrudzeń armatury łazienkowej czy mebli. Przechowywane w ten sposób końcówki wymienne są dobrze wentylowane i włókna szybko wysychają.

Uniwersalny

Twórcy uchwytu OVIDEN OviOne zaprojektowali produkt, który przy zachowaniu prostej formy będzie możliwie najbardziej efektywny w swoim przeznaczeniu. Dzięki temu uchwyt OVIDEN OviOne  sprawdza się w przechowywaniu końcówek do szczoteczek elektrycznych: rotacyjnych, sonicznych i ultradźwiękowych większości najpopularniejszych marek na świecie, tj. Philips Sonicare, Braun Oral-B, Megasonex, WhiteWash, Emmi-Dental, Seysso, Curaprox.

Elegancki

Niezwykle elegancki design oraz jakość wykonania charakteryzująca się dbałością o każdy szczegół sprawia, że uchwyt OVIDEN OviOne pięknie prezentuje się w każdej łazience. Unikalna forma, kształt i niewielkie wymiary sprawiają, że OVIDEN OviOne to wyjątkowo dyskretny sposób na przechowywanie końcówek wymiennych, a także na zachowanie porządku w łazience.

Idealny do każdej powierzchni

Uchwyt OVIDEN OviOne można powiesić na ścianie, lustrze lub postawić na półce czy umywalce. W zestawie znajduje się przeźroczysta mata samoprzylepna, która zapewnia stabilne mocowanie uchwytu do glazury, szkła czy armatury łazienkowej. W zależności czy matę samoprzylepną u mieścimy na ściance czy jego podstawie możemy zamontować uchwyt w pionie lub poziomie. Mata samoprzylepna jest niewidzialna po zamocowaniu uchwytu i przystosowana jest do wielokrotnego przyklejania i odklejania.

Made in Poland

Uchwyt OVIDEN OviOne wykonany jest Polsce z zachowaniem najwyższych standardów i przy użyciu najlepszej jakości materiałów. OviOne wykonany jest z wysokiej jakości szkła akrylowego PLEXIGLAS o gładkiej, lekko połyskującej powierzchni. Uchwyt jest higieniczny, odporny na przebarwienia i łatwy w utrzymaniu w czystości. Każdy uchwyt formowany jest ręcznie dzięki czemu produkt staje się unikatowy i jeszcze bardziej wyjątkowy.

Montaż uchwytu OVIDEN OviOne jest prosty, szybki i co najważniejsze zapewnia stabilne mocowanie do każdego typu powierzchni.

  • Przed pierwszym użyciem umyć uchwyt OviOne pod bieżącą wodą, a następnie wytrzeć do sucha delikatną ściereczką.
  • Odtłuścić oraz wytrzeć do sucha powierzchnię, na którą zostanie przyklejony uchwyt OviOne.
  • Usunąć folię zabezpieczającą z jednej strony silikonowej maty, a następnie przykleić ją na tylną ściankę uchwytu OviOne.
  • Usunąć pozostałą folię zabezpieczającą z maty.
  • Dociskając przykleić uchwyt OviOne w pożądanym miejscu.

oviden step 1  oviden step 2  oviden step 3  oviden step 4  oviden step 5

 (*) Znak towarowy Oral-B® jest własnością firmy Procter&Gamble. Znaki towarowe PHILIPS® oraz Sonicare® są własnością firmy Koninklijke Philips N.V.

Warto wiedzieć

Problem przechowywania końcówek wymiennych znany jest każdemu użytkownikowi szczoteczki elektrycznej, a w przypadku gdy ze szczoteczki korzysta cała rodzina problem ten urasta do rangi uciążliwego. Końcówki zwykle przechowywane są w łazience w okolicy umywalki lub miejsca gdzie znajduje się szczoteczka do zębów. Stawiamy je na półkach, umywalce, wannie a wielokrotnie z braku miejsca zostawiamy końcówkę na szczoteczce. Takie przechowywanie końcówek wymiennych jest niehigieniczne i uciążliwe.

Przechowywanie końcówki na szczoteczce jest pewnego rodzaju rozwiązaniem jednak staje się problematyczne w przypadku gdy ze szczoteczki korzysta więcej domowników, z których każdy posiada swoją osobistą końcówkę. Poza tym nieustanne przechowywanie końcówki na rękojeści szczoteczki sprzyja osadzaniu się resztek pasty trudnych do usunięcia, a także rozwojowi bakterii i grzybów.

Dlatego uchwyt OVIDEN OviOne jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich posiadaczy szczoteczek elektrycznych.

oviden opis


covers reklama promocyjna addfirst

Napisz opinię
2017-12-12 17:29:14 - Grzegorz K.

Bardzo praktyczny i elegancki uchwyt na końcówki. Wkońcu rozwiązał się problem z porozrzucanymi końcówkami na półce w łazience!

2017-12-12 17:31:07 - Aleksandra

Polecam ten produkt.

Spójrz! Warto również kupić te produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...