Wczytuję dane...
Model: 705105334851
Waga produktu: 0.5 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 705105334851
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: BLUEM
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Bluem Płyn do płukania 500 ml - profesjonalna higiena implantów

Rewolucja w higienie implantów

Bluem to nowoczesna linia preparatów do profesjonalnej higieny jamy ustnej, która w swoim składzie zawiera jedynie naturalne składniki aktywne - tlen, miód, xylitol oraz laktoferynę. Jest to pierwsza linia produktów stworzona z myślą o osobach z wszczepionymi implantami zębowymi.

Prepraty Bluem zostały opracowane przez zespół implantologów pod okiem słynnego doktora Petera Blijdorpa, niekwestiowanego autorytetu w dziedzinie implantologii, który od 1976 roku przeprowadził z sukcesem tysiące zabiegów implantologicznych. Dr Blijdorp jako pierwszy odkrył, że naturalny tlen daje doskonałe rezultaty w leczeniu ran pozabiegowych oraz pozytywnie wpływa na stan zdrowia zębów, dziąseł i implantów.
 
Aktywne składniki produktów Bluem:

1. Naturalny tlen
Wolne rodniki tlenowe posiadają bardzo silne właściwości antybakteryjne, dostarczone w odpowiedni sposób i w odpowiedniej ilości sterylizują ranę oraz znacznie przyspieszają proces jej gojenia.
 
2. Miód
Miód o unikalnych właściwościach wytwarzany przez pszczoły hodowane na plantacjach krzewów Manuka (roślina lecznicza). Zawarte w nim enzymy, po zetknięciu się z raną, uwalniają nadtlenek wodoru mający działanie antyspetyczne, dezynfekujące i przeciwzapalne.
 
3. Xylitol
Naturalnie występujący pentatol węglowodanowy, zmniejsza ilość znajdujących się w jamie ustnej bakterii streptococuss mutans, streptococuss sorbinus, salivarius oraz lactobacillus.

4. Laktoferyna
Silna substancja antybakteryjna i immunomodelująca (stymulująca wzrost kości). Laktoferyna, poza działaniem antybakteryjnym, stymuluje działanie osteoblastów oraz hamuje działanie komórek odpowiedzialnych za rozpuszczanie i resorpcję tkanki kostnej (osteoklastów).

Zastosowanie naturalnego tlenu w medycynie
Tlen wykorzystywany jest w medycynie od ponad 100 lat, czysty tlen jest tak naprawdę lekarstwem. Nie ma w medycynie drugiego tak efektywnego jak tlen lekarstwa wspomagającego gojenie się ran. Tlen jest niezbędny do funkcjonowania naszego organizmu oraz rozwoju strukturalnego komórek człowieka. Oprócz wspomagania gojenia się ran, tlen posiada również silne właściwości antybakteryjne. Pasta Bluem zawiera wysokie stężenie tlenu, częściowo pochodzącego z enzymów miodowych. Tlen zawarty w paście penetruje głęboko w głąb tkanek miękkich, działając antybakteryjnie. Dzięki temu, dziąsła oraz kieszonki dziąsłowe wokół zębów oraz implantów, po zastosowaniu produktów Bluem są czyste i wolne od szkodliwych bakterii.
 
Płyn do płukania Bluem (500 ml)
 
Płyn do higieny jamy ustnej Bluem został specjalnie stworzony aby pomóc w zachowaniu zdrowych zębów i utrzymaniu implantów zębowych. Płyn Bluem zawiera wysokie stężenie naturalnego tlenu (w części uwalnianego z enzymów miodu). Podczas płukania jamy ustnej aktywny tlen penetruje głęboko w głąb tkanek miękkich, działając antybakteryjnie. Dzięki temu, kieszonki dziąsłowe wokół zębów oraz implantów, po zastosowaniu płynu Bluem, są czyste i wolne od szkodliwych bakterii. Płyn do płukania jamy ustnej Bluem jest przeznaczony do codziennego stosowani.

Zalety płynu do płukania jamy ustnej Bluem
Najlepsza ochrona zębów i implantów zębowych
Głęboka eliminacja bakterii
Efektywnie wspomaga proces redukcji głębokości kieszonek dziąsłowych
Pozwala utrzymać dziąsła w idealnej kondycji
Zapewnia świeży oddech
Poprawia kondycję systemu immunologicznego

Instrukcja stosowania

1. Płukac jamę ustną płynem do płukania Bluem przez ok. 30 sekund:
po każdym myciu zębów pasta Bluem, po posiłkach oraz zgodnie z zaleceniami Twojego lekarza.

2. Nie połykaj płynu do płukania Bluem.

3. Płukankę po zakończeniu płukania należy całkowicie wypluć.

4. Po zakończeniu płukania nie płucz jamy ustnej wodą.

5. Po zakończeniu płukania unikaj spożywania pokarmów oraz palena tytoniu przez minimum 30 minut. Może to negatywnie wpłynąć na efektywność działania zawartych w niej związków aktywnych.

6. Przeznaczona do stosowania dla osób powyżej 18 roku życia.

7. W celu uzyskanie optymalnych rezultatów zaleca się stosowanie płynu do płukania Bluem w połączeniu z pastą do zębów bluem.

8. Po każdym zastosowaniu zakręć dokładnie zakrętkę.

Składniki płynu do płukania Bluem
Glycerin, Aqua, Hydrated Silica, Mel, PEG-32, Aroma, Cocamidopropyl Betaine, Cellulose Gum, Xylitol, Sodium Citrate, Magnesium Sulfate, Lactoferin, Methyl Salicylate, Sodium Perborate, Sodium Saccharin, Sodium Methylparaben, Citric Acid, Cl 42090.
Spójrz! Warto również kupić te produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...