Wczytuję dane...
Model: 5905279935242
Waga produktu: 0.03 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5905279935242
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: SEYSSO
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

SEYSSO Antibacterial - Antybakteryjna szczoteczka do zębów (węgiel aktywny we włosiu szczoteczki)


Delikatna,  lekka o eleganckim wyglądzie - to najnowsza szczoteczka SEYSSO Antibacterial. Szczotka posiada cieniowane włókna, które są umieszczone w 28 pęczkach. Umożliwia to niezwykle dokładne czyszczenie powierzchni zębów, przestrzeni międzyzębowych i okolic szczeliny dziąsłowej. Wszystko to po to, by Twój uśmiech zawsze zachwycał.

Szczoteczka do zębów SEYSSO Antibacterial posiada Świadectwo Jakości Zdrowotnej wystawione przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego.

Szczoteczka do zębów SEYSSO Antibacterial posiada Świadectwo Jakości Zdrowotnej wystawione przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego.

Aktywny węgiel we włosiu szczoteczki

Aktywny węgiel we włosiu szczoteczki

Antybakteryjne działanie szczoteczki wynika z zawartych w jej włosiu aktywnych cząsteczek białego węgla. Aktywny węgiel neutralizuje pH w jamie ustnej i adsorbuje lotne związki siarki, które są odpowiedzialne za nieprzyjemny zapach z ust. Pozwala to zahamować rozwój bakterii i zachować świeży oddech na długi czas.

Wyjątkowe cieniowane włókna

Wyjątkowe cieniowane włókna 

Szczoteczka swoją wysoką skuteczność czyszczenia zawdzięcza unikalnej budowie włókien, które posiadają średnicę wielokrotnie mniejszą u szczytu włosia niż u jej podstawy. W najcieńszym miejscu osiągają jedynie 0,01mm. Sprawia to, że szczoteczka jest skuteczniejsza w usuwaniu płytki nazębnej i osadów niż klasyczne szczotki do zębów.

Delikatna dla dziąseł

Delikatna dla dziąseł

Miękkie i zaokrąglone włosie szczoteczki, a także cienkie zakończenia jej włókien pozwalają na bardziej delikatne czyszczenie zębów, także wzdłuż linii dziąseł. Sprawia to, że szczoteczka może być bezpiecznie używana przez osoby z wrażliwymi dziąsłami, nadwrażliwością czy paradontozą. 

Dotarcie do trudno dostępnych miejsc

Dotarcie do trudno dostępnych miejsc

Włókna szczoteczki są 18 razy bardziej cienkie u wierzchołka niż u jej podstawy. To precyzyjne cieniowanie włókien sprawia, że szczotka jest dokładniejsza w doczyszczaniu przestrzeni międzyzębowych, szczeliny dziąsłowej i bruzd powierzchni żujących zębów. Dociera wszędzie tam gdzie klasyczna szczoteczka nie jest w stanie dotrzeć, likwidując bakterie odpowiedzialne za powstanie próchnicy w całej jamie ustnej.

Najczęściej zadawane pytania:


Jak długo węgiel aktywny utrzymuje się na włosiu szczoteczki?

Węgiel aktywny zawarty we włosiu szczoteczki seysso antibacterial wykazuje swoje działanie przez ok. 3 miesiące, po tym czasie zaleca się wymiane szczoteczki na nową


Szczoteczka wystepuje w 3 kolorach, wybór koloru jest losowy

Spójrz! Warto również kupić te produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...