Wczytuję dane...
Model: 7051053350560
Waga produktu: 0.075 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 7051053350560
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: BLUEM
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Bluem Pasta do zębów 75 ml - profesjonalna higiena implantów

Bluem to nowoczesna linia preparatów do profesjonalnej higieny jamy ustnej, która w swoim składzie zawiera jedynie naturalne składniki aktywne - tlen, miód, xylitol oraz laktoferynę. Jest to pierwsza linia produktów stworzona z myślą o osobach z wszczepionymi implantami zębowymi.

Prepraty Bluem zostały opracowane przez zespół implantologów pod okiem słynnego doktora Petera Blijdorpa, niekwestiowanego autorytetu w dziedzinie implantologii, który od 1976 roku przeprowadził z sukcesem tysiące zabiegów implantologicznych. Dr Blijdorp jako pierwszy odkrył, że naturalny tlen daje doskonałe rezultaty w leczeniu ran pozabiegowych oraz pozytywnie wpływa na stan zdrowia zębów, dziąseł i implantów.

 
Aktywne składniki produktów Bluem:

1. Naturalny tlen
Wolne rodniki tlenowe posiadają bardzo silne właściwości antybakteryjne, dostarczone w odpowiedni sposób i w odpowiedniej ilości sterylizują ranę oraz znacznie przyspieszają proces jej gojenia.
 
2. Miód
Miód o unikalnych właściwościach wytwarzany przez pszczoły hodowane na plantacjach krzewów Manuka (roślina lecznicza). Zawarte w nim enzymy, po zetknięciu się z raną, uwalniają nadtlenek wodoru mający działanie antyspetyczne, dezynfekujące i przeciwzapalne.
 
3. Xylitol
Naturalnie występujący pentatol węglowodanowy, zmniejsza ilość znajdujących się w jamie ustnej bakterii streptococuss mutans, streptococuss sorbinus, salivarius oraz lactobacillus.

4. Laktoferyna
Silna substancja antybakteryjna i immunomodelująca (stymulująca wzrost kości). Laktoferyna, poza działaniem antybakteryjnym, stymuluje działanie osteoblastów oraz hamuje działanie komórek odpowiedzialnych za rozpuszczanie i resorpcję tkanki kostnej (osteoklastów).

Zastosowanie naturalnego tlenu w medycynie
Tlen wykorzystywany jest w medycynie od ponad 100 lat, czysty tlen jest tak naprawdę lekarstwem. Nie ma w medycynie drugiego tak efektywnego jak tlen lekarstwa wspomagającego gojenie się ran. Tlen jest niezbędny do funkcjonowania naszego organizmu oraz rozwoju strukturalnego komórek człowieka. Oprócz wspomagania gojenia się ran, tlen posiada również silne właściwości antybakteryjne. Pasta Bluem zawiera wysokie stężenie tlenu, częściowo pochodzącego z enzymów miodowych. Tlen zawarty w paście penetruje głęboko w głąb tkanek miękkich, działając antybakteryjnie. Dzięki temu, dziąsła oraz kieszonki dziąsłowe wokół zębów oraz implantów, po zastosowaniu produktów Bluem są czyste i wolne od szkodliwych bakterii.
 
Pasta do zębów Bluem (75 ml)
 
Efektywność działania pasty Bluem wynika z interakcji pomiędzy różnymi zawartymi w paście składnikami aktywnymi.

1. Pasta Bluem to unikalna formuła, która zapewnia znakomite czyszczenie chroniąc jednocześnie Twoje zęby, dziąsła i implanty zębowe.

2. Pasta Bluem zawiera różne aktywne składniki m. in. te pochodzące z enzymów miodowych. Składniki te działają antyseptycznie, dezynfekująco oraz przeciwzapalnie.

3. Pasta Bluem zwalcza bakterie odpowiedzialne za tworzenie się płytki nazębnej. Dzięki temu pomaga utrzymać dziąsła w optymalnej kondycji. Zdrowe dziąsła są jednym z głównych czynników decydującym o powodzeniu leczenia implantologicznego.

4. Pasta Bluem stymuluje wzrost nowych naczyń krwionośnych. Dodatkowo wspomaga proces regeneracji uszkodzonych tkanek miękkich wokół implantu i dzięki temu przeciwdziała tworzeniu się recesji dziąsłowej oraz zwiększa stabliność implantu, poprzez wspomaganie procesu regenracji kości.

5. Pasta Bluem pomaga w utrzymaniu białych zębów, pomaga redukować przebarwienia powstałe w wyniku spożywania kawy, herbaty, wina czy palenia papierosów.

6. Pasta Bluem jest również dedykowana osobom, które mają problemy z dziąsłami oraz tym, którym zależy na przeciwdziałaniu infekcjom bakteryjnym wywoływanym w obrębie przyzębia.

7. Pasta Bluem ma neutralne pH i nie zawiera żadnych składników ściernych. Dzięki temu nie ma ryzyka uszkodzenia powierzchni szkliwa zębów czy powierzchni implantów.

8. Pasta Bluem nie zawiera fluoru, przez co jej stosowanie nie zwiększa ryzyka utraty implantu. Wysokie stężenie fluoru zawarte w popularnych pastach do zębów narusza tytanową powłokę implantów zębowych.

Zasady stosowania pasty Bluem

1. Pastę Bluem należy stosować tak jak każdą inną normalną pastę do zębów.
 
2. Myj zęby oraz implanty zębowe pasta Bluem minimum dwa razy dziennie a najlepiej po każdym posiłku.
 
3. Jeżeli Twój lekarz prowadzący zaleca Ci inną formę stosowania podążaj za jego wskazaniami.

4. Ponieważ pasta Bluem nie zawiera fluoru jest ona, zgodnie z prawem, przeznaczona do stosowania wyłącznie przez osoby pełnoletnie (ukończony 18 rok życia).


Zalety pasty Bluem

Najlepsza ochrona zębów i implantów zębowych
Głęboka eliminacja bakterii
Efektywnie wspomaga proces redukcji głębokości kieszonek dziąsłowych
Pozwala utrzymać dziąsła w idealnej kondycji
Zapewnia świeży oddech
Poprawia kondycję systemu immunologicznego

Składniki pasty Bluem
Glycerin, Aqua, Hydrated Silica, Mel, PEG-32, Aroma, Cocamidopropyl Betaine, Cellulose Gum, Xylitol, Sodium Citrate, Magnesium Sulfate, Lactoferin, Methyl Salicylate, Sodium Perborate, Sodium Saccharin, Sodium Methylparaben, Citric Acid, Cl 42090.
Spójrz! Warto również kupić te produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...