Wczytuję dane...
Model: 0000002153
Waga produktu: 0,750 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 2000000204918
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: DENTAID
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Zestaw do leczenia Halitozy (nieświeży oddech) Halita SET Pasta plus płyn


Halita - płyn do płukania jamy ustnej 500 ml

Halita płyn do płukania jamy ustnej to pierwsza naukowo potwierdzona terapia kontrolująca i zwalczająca przyczyny przykrego zapachu z ust.
Kompleksowa skuteczna terapia kontrolująca halitosis obejmuje płyn do płukania jamy ustnej i pastę do zębów z fluorem Halita.

Skład:

Chlorek cetylopirydyny (CPC) zwalcza bakterie znajdujące się w  jamie ustnej, które wytwarzają lotne związki siarki (VSC - nieprzyjemnie pachnące gazy pochodzące z białek śliny, niewłaściwej diety). Chlorek cetylopirydyny jako składnik antybakteryjny, hamuje powstawanie płytki nazębnej.

Dwuglukonian chlorheksydynyma działanie antyseptyczne równocześnie z chlorkiem cetylopirydyny zapewnia długotrwałe działanie płynu do płukania jamy ustnej i pomaga w zmniejszeniu produkcji gazów (VSC).

Mleczan cynku dezaktywuje bakterie w jamie ustnej odpowiedzialne za VSC i blokuje ich rozprzestrzenianie się w jamie ustnej.

Wskazania:

  • Przykry zapach z ust wytwarzany przez pokarmy, napoje, tytoń, zmiany hormonalne, leki i inne.
  • Przewlekły przykry zapach z ust  (halitosis), spowodowany gazami VSC wytwarzanymi przez bakterie znajdujące się w  jamie ustnej.

Sposób użycia i dawkowanie:

  • Jamę ustną płukać 15 ml nierozcieńczonego płynu Halita przez 1 minutę rano i wieczorem po umyciu zębów. Nie połykać.
  • Dodatkowo przed zastosowaniem płynu Halita zaleca się czyszczenie języka skrobaczką.

Możliwe działania niepożądane:

  • W niektórych przypadkach może wystąpić zaburzenie odczucia smaku oraz podrażnienie wierzchniej części języka, które stopniowo będzie zanikać podczas stosowania płynu.
  • Produkt zawiera chlorheksydynę, aktywny składnik który może powodować tymczasowe przebarwienia zębów oraz języka. Przebarwienia mogą pojawić się po dłuższym używaniu płynu oraz w połączeniu z niektórymi napojami lub potrawami, takimi jak czerwone wino, kawa, herbata czy tytoń. Nie są one trwałe i można je łatwo usunąć.

Opakowanie:
Halita płyn do płukania jamy ustnej 500 ml.

Pamiętaj!

Prawidłowa higiena jamy ustnej obejmuje szczotkowanie zębów oraz przestrzeni międzyzębowych.W codziennej higienie zaleca się stosowanie skrobaczki do czyszczenia języka Halita. Profesjonalna i regularna higiena pozwoli cieszyć się zdrowym uśmiechem i świeżym oddechem.
Pij dużo wody, szczególnie między posiłkami. Niektóre czynniki wysuszają jamę ustną  i sprzyjają powstawaniu halitosis: sen (poranny nieświeży oddech), oddychanie przez otwarte usta, chrapanie, tytoń, niektóre leki (przeciwdepresyjne, przeciwhistaminowe, na nadciśnienie), stres, intensywne ćwiczenia etc.
Nie pal papierosów.
Kontroluj spożywanie kawy, alkoholu
Zmniejsz spożywanie niektórych produktów: czosnku, cebuli, przypraw.
Unikaj długich przerw między posiłkami.


Halita - pasta do zębów z fluorem 75 ml

Halita pasta do zębów z fluorem to pierwsza naukowo potwierdzona terapia kontrolująca i zwalczająca przyczyny przykrego zapachu z ust.

Przykry zapach z ust - Halitosis jest spowodowany nadmiarem bakterii beztlenowych, które produkują lotne związki siarki VSC (nieprzyjemnie pachnące  gazy pochodzące z białek śliny, niewłaściwej diety).

Codzienne stosowanie pasty do zębów z fluorem Halita zwalcza przykry zapach z ust i odświeża oddech. Dzięki specjalnej formule pasta chroni także zęby i dziąsła.

Skład:
Chlorek cetylopirydyny (CPC) i ksylitol zwalczają gazy VSC wytwarzane przez bakterie znajdujące się w  jamie ustnej. Ponadto ksylitol  przeciwdziała próchnicy i nawilża jamę ustną.
Mleczan cynku dezaktywuje bakterie w jamie ustnej odpowiedzialne za VSC i blokuje ich rozprzestrzenianie się w jamie ustnej.
Chlorek cetylopirydyny (CPC). Składnik antybakteryjny, hamuje powstawanie płytki nazębnej.
Fluorek sodu zapobiega próchnicy.

Wskazania:

Neutralizowanie substancji po spożyciu których powstaje przykry zapach z ust.
Regeneracja i ochrona dziąseł.
Zapobieganie próchnicy.
Zapobieganie powstawania płyki nazębnej.
Opakowanie:
Halita pasta do zębów z fluorem 75ml.

https://wellsamed.redcart.pl/dentaidvitis

Spójrz! Warto również kupić te produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...