Wczytuję dane...
Model: 8427426037984
Waga produktu: 0.600 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 8427426037984
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: DENTAID
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

VITIS anticaries przeciwpróchniczy płyn do płukania jamy ustnej 500ml


VITIS anticaries płyn do płukania jamy ustnej, został specjalnie opracowany w celu zapobiegania próchnicy na trzech różnych poziomach. Dzięki potrójnemu działaniu naprawia, wzmacnia i remineralizuje szkliwo, skutecznie zapobiegając próchnicy.

VITIS anticaries płyn do płukania jamy ustnej wspomaga również działanie pasty do zębów, ponieważ dociera do trudno dostępnych miejsc, a także pozwala utrzymać na dłużej aktywne składniki w jamie ustnej. Zalecany jest do codziennej higieny jamy ustnej.

Skład:

Nanocząsteczki hydroksyapatytu 0,0125%. Tworzą warstwę odporną na erozję.

Ksylitol 3,33%. Działanie antypróchnicze. Zapewnia świeżość w jamie ustnej.

Monofluorofosforan sodu 0,172% (226 ppm jonów fluorkowych). Remineralizuje szkliwo i zapobiega próchnicy zębów.

Przeciwpróchniczy płyn do płukania jamy ustnej VITIS anticaries nie zawiera alkoholu, w rezultacie czego, zapobiega podrażnieniom  i chroni dziąsła.

Pojemność 500ml, smak miętowy.

Korzyści:

Innowacja w pielęgnacji jamy ustnej.

Jedyny produkt z 3 niezależnymi mechanizmami działania. Zapobiega próchnicy, chroni przed erozją zębów.

Formuła płynu do płukania jamy ustnej  VITIS anticaries zawiera nanocząsteczki hydroksyapatytu, które odbudowują i wzmacniają szkliwo, poprzez wypełnianie nieregularnych powierzchni i tworzenie warstwy odpornej na wypłukiwanie, zapobiegając przy tym nadwrażliwości zębów. Dzięki silnym wiązaniom pomiędzy nanocząsteczkami hydroksyapatytu,  a szkliwem, nawet przy niskim pH, powstaje warstwa odporna na erozję. Działanie antypróchnicze osiąga się również przez zastosowanie Ksylitolu i Fluorku, które także są substancjami czynnymi w tej formule.

Przeciwpróchniczy płyn do płukania jamy ustnej VITIS anticaries nie zawiera alkoholu, w rezultacie zapobiega podrażnieniom i chroni dziąsła.

Sposób użycia:

Jamę ustną płukać 15 ml nierozcieńczonego  przeciwpróchniczego płynu do płukania ust  VITIS anticaries  przez 30 sekund, co najmniej 2 razy dziennie lub po każdym posiłku.

Aby zwiększyć skuteczność, nie zaleca się płukania jamy ustnej wodą, jedzenia oraz picia bezpośrednio po zastosowaniu płynu.

Zaleca się stosować płyn VITIS anticaries razem z pastą do zębów VITIS anticaries.

https://wellsamed.redcart.pl/dentaidvitis

Spójrz! Warto również kupić te produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...