Wczytuję dane...
Model: NWD6
Waga produktu: 0.500 kg
EAN: 16197008
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: Philips Zoom
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

NITEWHITE ACP Delux 9 strzykawek 16% nadtlenek karbamidu


Informujemy, że zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 22 października 2012 r.- zmieniającego rozporządzenie w sprawie list substancji niedozwolonych lub dozwolonych z ograniczeniami do stosowania w kosmetykach oraz znaków graficznych umieszczanych na opakowaniach kosmetyków (Dz. U. poz. 1185) dot. stosowania nadtlenku wodoru (i związków go uwalniających); niniejszy produkt zakupić może WYŁĄCZNIE lekarz stomatolog, po okazaniu numeru wykonywania zawodu oraz numeru identyfikacji podatkowej. Do transakcji obowiązkowym dokumentem sprzedaży będzie faktura VAT.

NITEWHITE ACP Delux 9 strzykawek 16% nadtlenek karbamidu

Nite White ACP oraz Day White ACP to jedyne nakładkowe preparaty wybielające, które zawierają amorficzny fosforan wapnia (ACP) formułę, która stała się nowym standardem we współczesnej stomatologii. Badania kliniczne dowodzą, amorficzny fosforan wapnia (ACP) ma następujące właściwości:

  • odbudowuje szkliwo poprzez wytworzenie nowej powłoki hydroxyapatytowej na powierzchni zębów
  • zmniejsza nadwrażliwość o 30%
  • przywraca zębom połysk poprzez wypełnienie ich powierzchni nową powłoką hydroxyapatytów
  • zmniejsza ryzyko nawrotu przebarwień, które często pojawia się już po 6 miesiącach od zakończenia kuracji


Dzięki temu preparaty firmy DISCUS to pierwsze i jedyne preparaty do nakładkowego wybielania zębów, które poza samym usuwaniem przebarwień odbudowują również szkliwo Twoich pacjentów. Dzięki czemu będzie ono zdrowsze i bardziej błyszczące. To wielka przewaga w stosunku do innych dostępnych na rynku preparatów, które nie posiadając w swoim składzie tej formuły.

Dodatkowo ACP w znacznym stopniu (badania kliniczne pokazują, że aż o 30%) redukują ryzyko pojawienia się w trakcie i po zabiegu nadwrażliwości zębów. Znacznie zwiększając przez to komfort pacjenta podczas zabiegu.

Nowe strzykawki są gwarancją długiego okresu ważności produktu:

Poprzez oddzielenie od siebie dwóch składników żelu, za pomocą opatentowanej technologii dwukomorowej strzykawki "Dual-Barrel", producent gwarantuje najwyższą jakość swoich produktów bez konieczności przechowywania ich w lodówce. Dodatkowo rozdzielenie oraz umieszczenie w dwóch oddzielnych komorach strzykawki wapnia i fosforu pozwala na utrzymanie maksymalnej efektywności działania formuły ACP.

1. Automiksująca końcówka - specjalnie zaprojektowana końcówka pozwala pacjentowi zawsze wyciskać świeży dokładnie zmieszany żel.
2. Wysoka lepkość żelu - Lepiej utrzymuje się na zębach oraz w nakładkach.
3. Dwukomorowa strzykawka - Oddziela wapń od fosforu do czasu użycia aby utrzymać równowagę pomiędzy substancjami. Wpływa również na komfort i wygodę pacjenta.

Zestaw zawiera:
9 strzykawek (2,4 ml) z żelem wybielających
pudełko na nakładki dla pacjenta
2 płytki EVA do wykonania nakładek
instrukcja dla stomatologa oraz instrukcja dla pacjenta
preparat dostępny w stężeniach 10%, 16% i 22% nadtlenku karbamidu

Spójrz! Warto również kupić te produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...