Wczytuję dane...
Model: 8B71-238B6
Waga produktu: 0.1 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 4009932572322
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: Protefix
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Protefix HIGIENA tabletki czyszczące 66 sztuk

Tabletki czyszczące Protefix ® HIGIENA

Tabletki czyszczące Protefix ® HIGIENA nie tylko dokładnie i szybko usuwają oporne osady z protezy czy aparatu ortodontycznego, ale również je dezynfekują i likwidują przykry zapach. Zaleca się dokładną dezynfekcję protezy przy pomocy tabletek czyszczących przynajmniej kilka razy w tygodniu.

Dzięki temu można chronić jamę ustną przed szkodliwymi bakteriami, będącymi źródłem stanów zapalnych i przykrego zapachu.

Działanie tabletek oparte jest na zawartości związków uwalniających wolny tlen cząsteczkowy (aktywny tlenu), który dezynfekuje protezę i usuwa ewentualne przebarwienia. Zawartość detergentów ułatwia ostateczne oczyszczenie protezy.


Sposób użycia: włożyć 1 tabletkę czyszczącą do pół szklanki letniej wody. Następnie do roztworu włożyć protezę na około 15 minut. Proteza powinna być całkowicie zanurzona. Po ok. 15 minutach wyjąć protezę i wypłukać ją dokładnie pod bieżącą wodą. Ze względów higienicznych nie jest zalecane pozostawianie protezy w wodzie na noc.

Tabletki po rozpuszczeniu w wodzie przyjmują barwę ciemno-granatową. Po czyszczeniu kolor roztworu zmienia się na jasno-niebieski. Po tym można poznać, że proces czyszczenia został zakończony.

Uwaga:

Tabletek nie wkładać do ust ani nie płukać ust ich roztworem!

Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla małych dzieci.


Opakowanie:

66 tabletek (w 6 blistrach)

Spójrz! Warto również kupić te produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...