Wczytuję dane...
Model: 5906761000806
Waga produktu: 0.1 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
Zawartość opakowania: 20 ml
EAN: 5906761000806
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: Dentinox Nenedent
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Nenedent Baby - Pasta do nauki pielęgnacji ząbków + Szczoteczka dla dzieci i niemowląt 6-24 miesiące 20ml

Od teraz - pielęgnacja ząbków niemowlęcia to prosta sprawa!
... przy zastosowaniu zestawu do nauki czyszczenia zębów nenedent®-baby.

Od pojawienia się pierwszego ząbka czyszczenie zębów powinno być czymś przyjemnym dla dzieci. Wymaganie to spełnia specjalnie opracowany zestaw nenedent®-baby z łagodnie czyszczącą pastą do zębów dla niemowląt oraz z bardzo miękką szczoteczką silikonową nakładaną na palec. Dzięki tej szczoteczce, pierwsze ząbki czyszczone są delikatnie i z wyczuciem, a przy tym dziąsła przyjemnie masowane. Nenedent®-baby zawiera ksylitol hamujący powstawanie próchnicy. Nie zawiera fluoru, barwników, konserwantów jak i też mentolu.

Pasta do nauki pielęgnacji ząbków nenedent®-baby do delikatnego mycia pierwszych ząbków + szczoteczka do zębów z silikonu dla niemowląt i dzieci między 6 a 24 miesiącem życia.

Mleczne ząbki powinny służyć jak najdłużej, dlatego wraz z pojawieniem się pierwszych ząbków należy dbać o ich higienę. Polecamy używanie pasty do nauki pielęgnacji ząbków nenedent®-baby wraz z załączoną szczoteczką z silikonu.

Pasta ta została opracowana specjalnie z myślą o pierwszych ząbkach uwzględniając to, że niemowlęta nie potrafią jeszcze prawidłowo wypluwać pasty.

    zawiera szczególnie łagodnie czyszczący żel krzemowy
    zawiera ksylitol (13%) zapobiegający próchnicy
    nie zawiera fluoru
    nie zawiera substancji barwiących i konserwujących
    nie zawiera mentolu i sacharyny
    nie zawiera laurylosiarczanu
    o neutralnym pH
    o przyjemnym, specjalnie dobranym dla niemowląt aromacie
    nie zakłóca terapii lekami homeopatycznymi

Sposób użycia:
Osoba dorosła powinna ostrożnie nałożyć szczoteczkę na swój palec wskazujący lub mały palec.Przód masującej części szczoteczki powinien znajdować się na opuszce palca. Na część masującą nałożyć pastę do nauki pielęgnacji ząbków nenedent-baby i ostrożnie ok.rężnymi ruchami czyścić pierwsze ząbki dziecka. Specjalny kształt szczoteczki umożliwia pełną kontrolę i wyczucie podczas stosowania. W ten naturalny i przyjazny sposób rodzice przygotowują dziecko do póżniejszego czyszczenia zębów. Po użyciu szczoteczkę należy dokładnie umyć pod bieżącą wodą.

Spójrz! Warto również kupić te produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...