Wczytuję dane...
Model: 2000000084183
Waga produktu: 0.03 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 2000000084183
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: TePe Sweden
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Tepe szczoteczka manualna do zębów TePe Supreme Najlepsza Szczoteczka do zębów


TePe Supreme

Uniwersalna, głęboko czyszcząca, po prostu najlepsza szczoteczka jaką możesz sobie wyobrazić.

Szwedzcy inżynierowi sprawili, że mycie zębów szczoteczką manualną staje się bardzo skuteczne. Pomimo opinii, że tylko szczoteczki elektryczne i soniczne usuwaja najwiecej płytko nazębnej, to w przypadku szczoteczki TePe jest to również udowodnione, klinicznie. Jeśli potrafisz umiejętnie i w odpowiednim czasie, minimum 2 minut czyścić swoje zęby, to Supreme spełni twoje największe oczekiwania.

Dlaczego?

Otóż, po pierwsze układ i kształt włosia. Bez zbędnego uderzenia marketingowego, czyli kształt taki, aby podczas ruchów włosie szczoteczki stykało sie całą powierzchnią z powierzchnią zęba. Dodatkowy atut to opatentowane tworzywo z którego włosie jest wykonane. Kolejny atut, więc po drugie: dwupoziomowe włosie. Na czym to polega? W 3.4 grubsze, w 1/3 cieńsze. Dzięki temu włosie dochodzi do nawet tych najbardziej niedostępnych miejsc, by skutecznie oczyścić nasze zębt z odłożonej płytki nazębnej. Cieńsze włosie wymiata resztki pokarmowe, oczyszcza z bakterii. I na koniec, czyli po trzecie: trwałość i jeszcze raz trwałość. Tej szczoteczki tak szybko nie "zedrzesz".

Szczoteczka TePe Supreme przeznaczona jest dla wszystkich, którzy dbają o higienę zębów. Jej uniwersalność powoduje, iż można jej używać u osób noszących aparaty ortodontyczne, mosty, implanty.

 

 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej prezentacji filmowej szczoteczki TePe Supreme.

Spójrz! Warto również kupić te produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...