Wczytuję dane...
Model: 8017331039731
Waga produktu: 0.100 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 8017331039731
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: Blanx
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Blanx White shock led

BlanX White Shock pasta wybielająca 50ml + akcelerator BlanX LED NOWOŚĆ!

Nowa era w dziejach estetyki uśmiechu. Jedyna na rynku pasta do zębów z aktywnym czynnikiem wybielającym ActiluX® reagującym na światło.

Najnowocześniejsza technologia, która działa każdego dnia gdy się uśmiechasz.

ActiluX® jest opatentowanym hydroksyapatytem naładowanym nieorganicznymi, fotokatalicznymi tlenkami metali. Ten opatentowany związek wiąże się ze szkliwem zęba i pozostaje na jego powierzchni przez cały dzień. ActiluX® jest aktywowany przez światło dzienne za każdym razem kiedy zęby mają z nim kontakt. Ten fotokrystaliczny hydroksyapatyt naładowany nieorganizcznymi tlenkami metali jest fotoaktywnym związkiem i za każdym razem mając kontakt ze światłem dziennym uwalnia bezpieczne cząsteczki, które atakują membrany komórkowe bakterii oraz pigmenty, niszcząc je. ActiluX® ma zatem także działanie antybakteryjne ujawniające się na powierzchni zębów, a także eliminuje pigmenty organiczne, które nieestetycznie wpływają na biel uśmiechu iprzebarwiają zęby.

ActiluX® nie zawiera nadtlenków i nie dostarcza aktywnego tlenu (nie powoduje utleniania), dzięki czemu jest w pełni bezpieczny dla dziąseł. Ponad to ActiluX® ma właściwości hydrofilne, dzięki czemu jest w stanie  zapewnić skutecznie nawilżenie dziąseł.

W ramach gamy BlanX White Shock dostępnych jest 5 produktów:

BlanX White Shock 75ml (pasta wybielająca do codziennego mycia zębów)

BlanX White Shock 50ml + akcelerator BlanX LED (lampa wielokrotnego użytku)

BlanX White Shock Zaawansowany System do Wybielania Zębów 30ml + BlanX Led Bite

BlanX White Shock płyn wybielający zęby 500ml

BlanX White Shock żel wybielający / kredka 1,8ml

BlanX White Shock pasta wybielająca 50ml + akcelerator BlanX LED NOWOŚĆ!

Nowa era w dziejach estetyki uśmiechu. Jedyna na rynku pasta do zębów z aktywnym czynnikiem wybielającym ActiluX® reagującym na światło.

√ Aby osiągnąć najlepsze rezultaty, stosuj dwa razy dziennie.

√ ActiluX® obecny w formule BlanX White Shock odkłada się na powierzchni zębów i pozostaje aktywny przez cały dzień, naturalnie wybielając zęby.

√ Za każdym razem, gdy się uśmiechasz, ActiluX® reaguje ze światłem, naturalnie wybielając i usuwając bakterie, które powodują powstawanie płytki nazębnej i psucie się zębów.

√ Formuła BlanX White Shock działa natychmiastowo, w widoczny sposób usuwając przebarwienia osadowe z zębów, implantów i wypełnień.

√ Formuła BlanX White Shock naturalnie wybiela bez użycia rozjaśniaczy optycznych i jest bezpieczna dla dziąseł, gdyż nie zawiera nadtlenku.

√ Aby osiągnąć najlepsze rezultaty, stosuj dwa razy dziennie.

Bezpieczna pasta do zębów - NIE ZAWIERA NADTLENKU

Zawiera: monofluorofosforan sodu 0,4% (528 ppm F-), fluorek sodu 0,08% (362 ppm F-).

Pojemność: 50ml.

Sposób użycia:

  • Odkręcić nakrętkę tubki BlanX White Shock i zdjąć kapsel zabezpieczający.Wyjąć BlanX LED z pudełka i mocno przykręcić do tubki.
  • Odkręcić nakrętkę, aby skorzystać z produktu w tym momencie z tubki zaświeci niebieskie światło LED, natychmiast aktywując ActiluX®. Światło będzie nadal aktywowało pastę do zębów, w momencie nakładania jej na szczoteczkę. Światła lampy LED można używać również bezpośrednio na zębach. Lampa wyłączy się automatycznie, gdy nakrętka zostanie zakręcona z powrotem na tubce. Uwaga: im więcej światła padnie na ActiluX®, tym intensywniejsze działanie wybielające!

WAŻNE: BlanX LED jest wielokrotnego użytku! Pozostawić BlanX LED na tubce dopóki nie skończy się pasta. Po wyczerpaniu tubki 50ml, odkręcić i zachować BlanX LED. Kupić tubkę 75ml BlanX White Shock i użyć jako uzupełnienia z akceleratorem. Lampa BlanX LED została zaprojektowana specjalnie do aktywacji i przyspieszenia procesu wybielania formułą BlanX White Shock. Jej działanie jest gwarantowane wyłącznie w połączeniu z produktami z formułą BlanX White Shock.

)

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Spójrz! Warto również kupić te produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...