Wczytuję dane...
Model: 036179000213
Waga produktu: 1 kg
Gwarancja: 24
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 036179000213
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: SUPERSMILE

Do tego produktu polecamy zakup:

i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Szczoteczka soniczna Supersmile Advanced Sonic Pulse II


Szczoteczki soniczne do mycia zębów zyskują coraz większą rzeszę zwolenników. Nas do tego nie trzeba przekonywać, ale warto napisać tutaj kilka zdań, dlaczego warto zainwestować w urządzenie firmy Supersmile.

Amerykański producent to numer 1 w wytwarzaniu produktów do higieny jamy ustnej. Ich pasty wybielające i akcesoria zna każdy w USA, w Europie, Azji, dosłownie na całym świecie ta firma każdego dnia pozyskuje wiernych klientów. Ich domeną jest sprzedaż produktów, które działają. Jedyna skuteczna pasta wybielająca to właśnie pasta Supersmile Original. Opatentowane technologie, skuteczna dystrybucja i co najważniejsze same pozytywne opinie przyczyniają się do rosnącego sukcesu Supersmile.

Naszym zdaniem, jeśli poszukujesz szczoteczki sonicznej, to Twój wybór powinien paść na szczoteczkę Supersmile Advanced Sonic Pulse II. W jej przypadku producent również zadbał o innowacyjność, co w efekcie stawia ją na pierwszych miejscach wśród już dostępnych produktów innych marek.

Technologia soniczna skutecznie przyczynia się do hamowania chorób związanych z zębami i dziąsłami. Drgania włosia równomiernie rozprowadzają pastę i czyszczą każdą powierzchnie zębów, także te najbardziej niedostępne. Włosie w szczoteczce Supersmile Advanced Sonic Pulse II jest pochylone pod kątem 45 stopni, posiada różne długości i jest odpowiednio przystrzyżone. Te walory przyczyniają się do jeszcze lepszej techniki rozprowadzania pasty, czyszczenia ale też i do masowania dziąseł.

Supersmile oferta

Cechy Supersmile Advanced Sonic Pulse II:

a) trzy programy czyszczenia:

  • codzienny

  • delikatny

  • stymulacja i masaż dziąseł

b) do 30 000 uderzeń na minute

c) włosie przystrzyżone pod kątem 45 stopni, co z standardową techniką mycia zębów daje niewymierne korzyści

d) mocny litowo jonowy akumulator, jedno pełne naładowanie wystarcza na 2 tygodnie mycia zębów (przy założeniu mycia każdego dnia, dwukrotnie po 2 minuty)

e) 2 minutowy timer z co 30 sekundowym interwałem

f) ergonomiczny uchwyt, który gwarantuje pewny chwyt

g) szczoteczka jest w 100% wodoodporna

Czego oczekujemy po myciu zębów? Po pierwsze chcemy aby nasze zęby i dziąsła były zdrowe. Ale nie tylko. Większości z nas marzą się piękne, białe zęby. Firma Supersmile spełnia takie marzenia. Używając szczoteczki sonicznej Pulse II w połączeniu z pastami Supersmile Original lub systemem wybielającym, już po 2 tygodniach każdy zobaczy efekty.

Co znajduje się w zestawie:

  • 1 x szczoteczka soniczna Supersmile Advanced Sonic Pulse II

  • 1 x stacja ładująca

  • 1 x wymienna końcówka

  • instrukcja użycia w języku angielskim

  • gwarancja 2 lata

  • adapter USA-EU

Producent zaleca wymianę końcówek co trzy miesiące.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Spójrz! Warto również kupić te produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...