Wczytuję dane...
Model: 5025232840526
Waga produktu: 0.900 kg
Gwarancja: 24
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5025232840526
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: Panasonic

Do tego produktu polecamy zakup:

i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Panasonic Szczoteczka Soniczna EW-DL83


Szczoteczka soniczna Panasonic EW DL 83 to najnowsza szczoteczka z technologią soniczną, której głowica rusza się w przód i tył. Jest to jedyny taki model na rynku! Szczoteczka Panasonic EW DL83 doskonale czyści i dociera we wszystkie trudno dostępne miejsca w jamie ustnej. Dzięki technologii sonicznej, główka szczoteczki wykonuje aż 31.000 obrotów/min. Ale nie tylko powierzchnie zębów muszą być starannie oczyszczone: także dziąsła potrzebują starannej pielęgnacji. Na przeciw tym potrzebom wyszedł Panasonic tworząc szczoteczkę do kompleksowej i starannej higieny jamy ustnej. Kupując szczoteczkę soniczną Panasonic EW-DL83 otrzymujesz kompletny pakiet do pełnej higieny jamy ustnej. 

Zalety nowoczesnej szczoteczki Panasonic EW DL 83: 
 
  • Ekstra miękkie włosie szczoteczki - Włosie szczoteczki zostało zaprojektowane z dodatkowych miękkich i drobnych włókien (3 mm długości), które chronią wrażliwe zęby i dziąsła, a jednocześnie skutecznie usuwają płytkę nazębną nawet trudno dostępnych miejsc. Włosie ma średnicę zaledwie około 0,02 mm. Dla porównania ludzki włos ma grubość około 0,06 mm.
  • Spersonalizowane tryby pracy -Szczoteczka EW-DL83 posiada dwa poziomy natężenia:
    • Soft - skutecznie i delikatnie oczyszcza zęby, jest szczególnie odpowiedni dla wrażliwych dziąseł i zębów,
    • Normal - tryb bardziej intensywny, zapewnia dodatkową funkcję miękkiego startu, czyli bardziej delikatny początek czyszczenia, osiągając maksymalna moc pracy dopiero po około 2 sekundach.
Wszystko to sprawia, że szczoteczka dostosowuje się do indywidualnych potrzeb użytkownika.
  • Podwójny system sygnalizacji - Panasonic pomaga w dokładnym i równym wyczyszczeniu całej jamy ustnej: Co 30 sekund, daje sygnał do zmiany ćwiartki i wskazuje, z krótką przerwą, że zalecany dwuminutowy czas szczotkowania zębów został osiągnięty. 
  • Idealna w podróż - Mocna bateria litowo-jonowa pozwala nawet na 60 minut pracy (szczotkowanie dwa razy dziennie po dwie minuty), czyli na pełne dwa tygodnie bez konieczności ładowania szczoteczki. Dzięki temu możesz podróżować bez obawy rozładowania szczoteczki. Dodatkowo zestaw jest wyposażony w etui podróżne, dzięki temu Twoja szczoteczka będzie odporna na jakiekolwiek uszkodzenia w podróży.
  • Ekspresowe ładowanie szczoteczki - Dzięki szybkiemu ładowaniu szczoteczka Panasonic EW-DL83 jest zawsze gotowa do użycia. W ciągu zaledwie jednej godziny jest ona w pełni naładowana. A tylko 2 minuty ładowania są potrzebne, by jednokrotnie umyć zęby. Nigdy więcej problemów z rozładowaną szczoteczką!
  • Wyjątkowy design - Dzięki ergonomicznej konstrukcji i wysokiej jakości materiałów z jakiej jest wykonana szczoteczka nie ślizga się ona w dłoni i pozwala na wygodne użytkowanie. Inną praktyczną funkcją jest to, że zarówno szczoteczka i ładowarka są wodoodporne i łatwe do utrzymania w czystości. Tak więc wszelkie resztki pasty do zębów i kamienia mogą być łatwo usunięte.
 
Skład opakowania szczoteczki sonicznej Panasonic EW DL 83:
 
W zestawie znajduje się szczoteczka z jedną końcówką standardową WEW0935, oraz 2 końcówki specjalistyczne, w tym jedna międzyzębowa.  Opakowanie zawiera także etui z miejscem na dwie końcówki, ładowarkę i pojemnik na 4 końcówki.

Spójrz! Warto również kupić te produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...