Wczytuję dane...
Model: 8017331029725
Waga produktu: 0,600 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 8017331029725
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: Biorepair
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Remineralizujący płyn do płukania jamy ustnej z systemem Microrepair 500ml | Biorepair ®


Już teraz możesz zacząć naprawiać swoje szkliwo. Pierwszy płyn do higieny jamy ustnej, który chroni Twoje zęby przed kwasami pochodzącymi z żywności i bakteriami.

Dzięki specjalnej formule, opartej na cząsteczkach MICROREPAIR naprawia szkliwo oraz zwalcza nadwrażliwość zębów. Innowacja: Płyn do higieny jamy ustnej Biorepair, podobnie jak pasty do zębów BioRepair , zawiera mikrocząsteczki BioRepair o składzie i budowie zbliżonej do budulca zębów, dzięki czemu wiążą się z nimi naprawiając powierzchnię zniszczonych zębów. Jedyny płyn naprawiający szkliwo zębowe o tak skutecznym działaniu antyseptycznym oraz zwalczającym nadwrażliwość zębów. Oparty na technologii MICROREPAIR®, dzięki czemu wzmacnia i chroni zdrowie Twoich zębów wyjątkowo skutecznie.

  • - Naprawia strukturę szkliwia
  • - Zwalcza nadwrażliwość zębów
  • - Zapobiega tworzeniu sie płytki bakteryjnej, kamienia nazębnego i próchnicy
  • - Działa antyseptycznie

Skład: woda, sorbitol, gliceryna, ksylitol, guma celulozowa, cynk PCA, hydroksyapatyt cynku (MicroRepair), aromat, laurylosiarczan sodowy, krzemionka, olejek z ziaren rącznika pospolitego (Ricinus Communis), kopolimer akryloilodimetylotaurynianu amonu i poliwinylopirolidonu, olejek z liści mięty polnej (Mentha Arvensis), mirystoilosarkozynian sodu, metylokokoilotaurynian sodu, sacharynian sodu, tromethamine, benzoesan sodu, alkohol benzylowy, fenoksyetanol, limonen.

Pojemność: 500ml.

Spójrz! Warto również kupić te produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...