Wczytuję dane...
Model: 5900000001098
Waga produktu: 0.08 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5900000001098
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: GC
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

GC Mi Paste Plus - Sztuczne szkliwo z fluorem 35 ml - smak truskawka

Opis pasty GC MI Paste Plus:

GC MI Paste Plus (MI = Minimum Interwencji) to pasta do miejscowego stosowania zawierająca bioaktywny wapń, fosforany oraz FLUOR. Występuje w pięciu smakach:

1. Melon.
2. Mięta.
3. Truskawka.
4. Tutti-frutti.
5. Wanilia.

GC MI Paste Plus jest pastą na bazie wody zawierającą rewolucyjny składnik RECALDENT z włączonym fluorem (CPP-ACPF: fosfopeptyd kazeiny - amorficzny fosforan wapnia z fluorem). Poziom fluoru wynosi 0,2% w/w (900ppm), co odpowiada średniej zawartości w pastach do zębów dla dorosłych. CPP-ACPF wprowadzony do jamy ustnej gromadzi się na błonce nabytej, płytce nazębnej, bakteriach, hydroksyapatytach i tkance miękkiej dostarczając bioaktywny wapń, fosforany i fluor.

GC MI Paste Plus posiada wszystkie zalety GC Tooth Mousse. Co więcej, optymalizuje zarówno uwalnianie fluoru do szkliwa jak i jego wchłanianie. A dzięki unikalnej, opatentowanej postaci fluoru GC MI Paste Plus łączy remineralizację i fluoryzację. Zawiera 900 jednostek na milion (ppm) jonów fluoru. Ponieważ powszechnie wiadomo, że jony te powodują remineralizację, GC MI Paste Plus z CPP-ACP(F) jest jedynym produktem, który dostarcza jony wapnia, fosforu i fluoru w idealnym stosunku 5:3:1. GC MI Paste Plus z ACP(F) uwalnia te trzy jony konieczne do tworzenia odpornego na działanie kwasów fluoroapatytu ZARÓWNO poprzez remineralizację JAK i fluoryzację.

Pojemność pasty: 35ml

Wskazania do stosowania preparatu GC MI Paste Plus:

1. Przed i po wybielaniu zębów. Do zmniejszenia nadwrażliwości.
2. Po ultradźwiękowym lub ręcznym usuwaniu kamienia nazębnego.
3. Po oczyszczaniu powierzchni korzeni.
4. Po profesjonalnym oczyszczaniu zębów.
5. Jako alternatywna metoda fluoryzacji u dzieci od 6-go roku życia.
6. Podczas lub po leczeniu ortodontycznym. W szczególności białe plamy.
7. Do remineralizacji i zatrzymania próchnicy początkowej.
8. U pacjentów z grupy wysokiego ryzyka próchnicy.
9. Do ochrony powierzchni zębów u pacjentów ze skłonnością do ubytków o charakterze erozyjnym, cierpiących na kserostomię lub zespół Sjögrena.

Jak stosować GC MI Paste Plus?

GC MI Paste Plus stosuje się miejscowo na zagrożone powierzchnie. Najpierw należy oczyścić zęby. Następnie rozsmarować czystym palcem lub wacikiem niewielką ilość produktu na powierzchniach zębów i pozostawić go na trzy do pięciu minut. Nie spłukiwać. Nie jeść i nie pić przez 30 minut po aplikacji. GC MI Paste Plus można również stosować na noc zgodnie z załączoną do produktu instrukcją.

Istotna informacja: Ślina wzmacnia skuteczność kompleksu RECALDENT (CPP-ACPF), a smak pasty pomaga stymulować wydzielanie śliny. Im dłużej CPP-ACP(F) i ślina pozostaną w ustach, tym bardziej skuteczny będzie rezultat.

Przeciwskazania: RECALDENT (CPP-ACPF) jest otrzymywany z kazeiny mleka. Nie należy stosować GC MI Paste Plus u pacjentów ze stwierdzoną lub podejrzewaną alergią na białko mleka i/lub wrażliwością lub alergią na konserwanty zawierające benzoesan. Stosowanie GC MI Paste Plus u pacjentów poniżej 6-go roku życia nie jest zalecane (z uwagi na stężenie fluoru). Dla dzieci poniżej 12-go roku życia nie jest zalecane stosowanie nocnej aplikacji. W przypadku kontaktu z gałką oczną, natychmiast przepłukać wodą i skonsultować się z lekarzem specjalistą.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...