Wczytuję dane...
Model: 2000000098784
Waga produktu: 0,300 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 2000000098784
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: Opalescence
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

OPALESCENCE PF 10% 8 strzykawek 1,2ml - żel do nakładkowego wybielania zębów - smak mięta

Dlaczego Opalescence?

Odpowiedź jest prosta: ponieważ żaden inny środek do wybielania nie oferuje takich świetnych rezultatów i to w różnych wariantach. Opalescence sprawi, że Twój uśmiech będzie jaśniejszy i bielszy z uwzględnieniem Twoich finansów i stylu życia!


Profesjonalne rezultaty w zaciszu własnego domu

Dzięki różnym stężeniom żel do wybielania zębów marki Opalescence jest idealny dla osób, które chcą mieć duży wybór. W dwóch różnych stężeniach i trzech smakach można stosować Opalescence już od 4 godzin dziennie lub przez całą noc! Dostępne tylko w gabinecie stomatologicznym żele Opalescence pozwalają uzyskać profesjonalny efekt wybielania w sposób wygodny, bezpieczny i skuteczny – dostosowany do indywidualnych potrzeb. Po pierwszym zastosowaniu w gabinecie dentystycznym Opalescence może być używany w domu.

 • Żel Opalescence zawiera formułę PF (azotan potasu i fluor), która pomaga zachować zdrowe szkliwo podczas procesu wybielania
 • Zaprojektowany, aby zapobiec odwodnieniu i ponownemu przebarwieniu
 • Dwa stężenia dla elastyczności leczenia
 • Trzy smaki: Mięta, Melon i Regular
 • Użycie dzienne lub nocne

Opalescence® PF Przewodnik krok po kroku

Dowiedz się jak rozpocząć wybielanie z Opalescence! Powyżej umieściliśmy film na którym obejrzysz jak używać bezpiecznie żele Oplaescence. Poniżej opis z poglądowymi zdjęciami.

Krok 1.

Aplikacja żelu

Wyciśnij ze strzykawki jeden ciągły pasek żelu w połowie wysokości zębów wewnątrz nakładki, na powierzchni wargowej od trzonowca do trzonowca. Powinieneś zużyć około 1/3 zawartości strzykawki.

Krok 2.

Umieszczanie nakładek

Umieść nakładkę ciasno na zębach, delikatnie dociśnij, żeby żel rozpłynął się na powierzchni zębów. Czas noszenia zależy od stężenia:

 • dla Opalescence 10% 8-10 godz. lub cała noc
 • Opalescence 16% 4-6 godz

Krok 3.

Zdejmowanie nakładki

Zdejmij nakładkę i palcem lub miękką szczoteczką usuń nadmiar żelu z zębów. Przepłucz usta dwa razy, nie połykaj.

Krok 4.

Czyszczenie nakładek

Czyść nakładki miękką szczoteczką i zimną wodą. Przechowuj w pojemniku.

Jeśli wystąpi znaczna nadwrażliwość, przerwij leczenie i skonsultuj się z dentystą.


Jak przebiega wybielanie?

Obejrzyj ten film z naukowym wyjaśnieniem wybielania zębów


Opalescence jest bezpieczny

Żele Opalescence dostępne są tylko u dentysty. Gęsty, lepki żel nie spływa z nakładek na dziąsła, ponadto zawiera azotan potasu i fluorek. Obie substancje pomagają zredukować nadwrażliwość, próchnicę, podnieść twardość szkliwa i wzmocnić zdrowie zębów.

Opalescence jest skuteczny

10% i 16% stężenie nadtlenku mocznika w żelach Opalescence to mocne , profesjonalne i silne wybielanie. Opalescence działa od pierwszego użycia, a wyraźnie rezultaty osiąga po około tygodniu stosowania.


Nakładki do żeli Opalescence

Opalescence PF - to wybielający żel stosowany w indywidualnych nakładkach, które są wykonywane dzięki wyciskom zębów. 100% dostosowanie powoduje, że wybielanie jest tak skuteczne. Do wyboru są dwa stężenia i trzy smaki: miętowy, melonowy i neutralny.

UWAGA

Do stosowania żeli Opalescence można użyć tzw. nakładek termokurczliwych, ale najlepsze efekty uzyskuje się dzięki specjalnie dopasowanym nakładkom zrobionym w gabinecie dentystycznym.

Nakładki termokurczliwe można kupić tutaj


Utrzymanie efektu

Dla utrzymania efektu jasnych zębów i pięknego uśmiechu używaj specjalnej pasty wybielającej i szczoteczki Opalescence. Dzięki temu zapobiegniesz osadzaniu się nalotu, a maksymalna dawka fluoru utrzyma Twój uśmiech jasny i zdrowy.

Gdy osiągniesz swój wspaniały uśmiech, będzie zależyć Ci aby długo był jasny. Pasta i szczoteczka do zębów Opalescence Whitening są idealne do utrzymania zdrowego, jasnego, białego uśmiechu. Nasze wykałaczki Opalpix są jak żadne inne, jakich kiedykolwiek próbowałeś. Niezależnie od tego, czego potrzebujesz, produkty Opalescence po wybielaniu mogą pomóc zachować jasny uśmiech!

Pasta do zębów Opalescence Whitening - można kupić tutaj

 • Usuwa powierzchniowe przebarwienia, rozjaśniając zęby o 2 odcienie w ciągu jednego miesiąca. 1
 • Wydajne, szybkie uwalnianie fluoru
 • Bezpieczna do codziennego użytku
 • Smak Cool Mint
 • Dostępna nowa formuła Sensitivity Relief

Szczoteczki do zębów Opalescence Toothbrushes - można kupić tutaj

 • Czyści trudno dostępne miejsca
 • Łatwy uchwyt
 • Delikatnie i skutecznie czyści zęby i dziąsła

Wykałaczki Opalpix - można kupić tutaj

 • Nie pękają i nie rozrywają się
 • Cienka końcówka łatwo czyści między zębami
 • Zapewnia doskonałą równowagę elastyczności i sztywności

Żele Opalescence to produkty profesjonalne, przeznaczone tylko dla stomatologów! Kurację wybielającą należy przeprowadzać w gabinecie stomatologicznym, pod opieką wykwalifikowanego personel

Zawartość: 8 strzykawek 1,2ml w wybranym smaku i stężeniu, instrukcja, kolornik, pasta wybielająca Opalescence, pudełko na nakładki