Wczytuję dane...
Model: 36179000206
Waga produktu: 0.150 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 36179000206
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: SUPERSMILE
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Supersmile pasta wybielająca 119g Original Mint


SZCZOTECZKI SUPERSMILE  PROMOCJA

Supersmile wybielająca pasta do zębów nr1 w USA - pojemność 119g

Profesjonalna wybielająca pasta do zębów firmy Supersmile jest bezpieczna i efektywna w użyciu dla zębów naturalnych, plombowanych i wybielanych.

Kompleksowy System Ochrony Jamy Ustnej i Wybielania firmy Supersmile powstał po to, aby w całości wydobyć naturalną biel Twoich zębów. System został przebadany klinicznie w celu wykazania, że pomaga osiągnąć i utrzymać pełne zdrowie jamy ustnej i wywołać twój uśmiech.

PROFESJONALNA WYBIELAJĄCA PASTA DO ZĘBÓW
supersmile aranżacja fabryka urody i zdrowia
Profesjonalna wybielająca pasta do zębów firmy Supersmile jest ważnym elementem kompleksowego systemu ochrony. Jest to produkt numer 1, polecany przez dentystów na całym świecie.

Profesjonalna wybielająca pasta do zębów firmy Supersmile jest bezpieczna i efektywna w użyciu dla zębów naturalnych, plombowanych i wybielanych. Ze względu na to, że plombowane i wybielane zęby są podatne na przebarwienia, pasta Supersmile jest wyjątkowo efektywna w utrzymywaniu bieli zębów, którą odtworzył dentysta. Pasta działa również na korony, aparaty korekcyjne i protezy dentystyczne. Opatentowana formuła Calprox®, wchodząca w skład pasty, rozpuszcza błonkę białkową (jasna, lepka powłoka na zębach, na której pojawia się kamień nazębny i przebarwienia), która pozostawiona na zębie może stać się miejscem gromadzenia się pożywienia dla bakterii. Profesjonalna wybielająca pasta do zębów firmy Supersmile usuwa wciąż powstającą powłokę białkową, dzięki czemu uniemożliwia bakteriom rozwój oraz zapobiega twardnieniu płytki nazębnej do postaci kamienia nazębnego. Obserwuj, jak pod wpływem działania pasty znika z zębów nalot z kawy, herbaty, papierosów, uporczywe plamy z jedzenia i kamień nazębny. Twoje zęby będą jedwabiście gładkie, a Twój oddech pozostanie świeży.

WSKAZÓWKI

W celu osiągnięcia lepszego efektu, profesjonalną wybielającą pastę do zębów firmy Supersmile należy nakładać na suchą szczoteczkę.

Pasta Supersmile jest tak skondensowana, że potrzebujesz jedynie odrobinki preparatu rozmiaru ziarenka.

Czyść zęby energicznie, wykonując bardzo małe kółka. Przepłucz szczoteczkę i usta ciepłą wodą. Odwiedzaj dentystę i regularnie stosuj nić dentystyczną. Stosuj pastę Supersmile dwa razy dziennie i zwróć uwagę na świeży oddech, białe zęby i uczucie świeżości. Twoje dziąsła będzie przechodził dreszcz. Twoje zęby będą czuły się tak, jakbyś zafundował im profesjonalne czyszczenie.

BADANIA KLINICZNE

Niezależne badania wykazały, że profesjonalna wybielająca pasta do zębów firmy Supersmile jest praktycznie dwukrotnie bardziej wydajna w usuwaniu przebarwień niż wiodące pasty do zębów.

Badania potwierdzają: profesjonalna wybielająca pasta do zębów firmy Supersmile działa z ogromną siłą, a jednocześnie jest tak łagodna jak inne pasty do zębów, które nie powodują otarć.

Profesjonalna wybielająca pasta do zębów firmy Supersmile usuwa więcej powłoki białkowej z zębów niż inne wiodące pasty.

W konsekwencji, pasta Supersmile fantastycznie wybiela i odświeża Twoje zęby bez specjalistycznego wybielania oraz usuwa przebarwienia z papierosów, kawy, herbaty, jagód, czerwonego wina itp.


Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Napisz opinię
2016-07-14 07:39:31 - Maryla

Moim zdaniem najlepsza wybielająca zęby pasta w sprzedaży. W życiu stosowałam wiele innych, ale tylko ta jedyna pokazała widoczne efekty już po 2 tygodniach. Powiem więcej, wcześniej byłam kilka razy na profesjonalnym wybielaniu, fakt, że efekty były naprawdę super, ale po zabiegach miałam nadwrażliwość no i kosztowało mnie to sporo. Po użyciu pasty Supersmile, myjąc 2 razy dziennie zęby, efekt mam ten sam. Szczerze polecam.

Spójrz! Warto również kupić te produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...