Wczytuję dane...

Philips Sonicare Diamond Clean Smart

SMART - nowa seria szczoteczek sonicznych firmy Philips Sonicare. Flagowym modelem tej serii jest Diamond Clean doskonale znany z wcześniejszej odsłony. W obecnym czasie model ten jest numerem jeden i najczęściej kupowanym spośród szczoteczek posiadających technologie soniczną.

Co wyróżnia nową serię SMART. Jest tego wiele ,ale na uwagę zasługuje przede wszystkim możliwość połączenia się szczoteczki z aplikacją BrushSync na smartfonie lub tablecie. Nowinką są też nowe końcówki Premium. Odgrywają one bardzo ważną rolę w połączeniu z szczoteczką i aplikacją. Wbudowany w nich procesor daje możliwość Diamond Clean rozpoznać model, zaproponować jeden z wielu programów i trybów. Aplikacja BrushSync daje wiele możliwośći. Uczy jak szczotkować zęby, informuje czy wszystkie zęby miały kontakt z główką końcówki. Informuje użytkownika jaki program jest najlepszy, najkrócej można to opisać tak, że Diamond Clean w efekcie sama dba o zdrowie Twoich zębów.

Każda szczoteczka w naszym sklepie jest dokładnie opisana. Różnice w modelach Diamond Clean Smart to ilość programów (4 lub 5), zawartość i rodzaj akcesoriów (końcówki, rodzaj etui) oraz kolor obudowy.

Zapraszamy do zakupu najlepszej i najbardziej innowacyjnej szczoteczki sonicznej Philips Sonicare Diamond Clean.


Philips Sonicare Smart - Innowacyjna linia szczoteczek sonicznych Diamond Clean

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.