Wczytuję dane...
Model: 2000000096841
Waga produktu: 0.1 kg
Gwarancja: 6 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 2000000096841
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: Sonicare Philips

Do tego produktu polecamy zakup:

i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

SONICARE Philips Stacja dezynfekująca do szczoteczek plus ładowarka

PRODUKT NOWY, NIE UŻYWANY, NIE Z WYSTAWY. PRODUKT POZYSKIWANY Z ZESTAWU PHILIPS SONICARE PLATINUM. OPAKOWANIE NEUTRALNE. GWARANCJA 6 MIESIĘCY.


Ładowarka umieszczona na stacji pasuje do szczoteczek: For Kids, Power Up, Easy Clean, Healthy White, Flex Care, Flex Care +, Flex Care Platinum oraz irygatora Airfloss (nie pasuje do Diamond Clean oraz Clean Care)

Nawet po wypłukaniu twojej szczoteczki mogą na niej pozostać zanieczyszczenia z mikroorganizmami, które mogą mieć wpływ na twoje zdrowie. Bakterie na główce Twojej szczoteczki przeżywają w wilgotnym środowisku wśród resztek pokarmu i płytki nazębnej pozostałej po myciu zębów.

Niektóre bakterie mogą przeżyć na wilgotnej szczoteczce nawet 48h i więcej!!!! To znaczy ze regularnie myjesz zęby niehigieniczną szczoteczką. Ponadto, bez dezynfekcji, bakterie w Twoich ustach przyczyniają się do wzrostu kolejnych bakterii za każdym razem, gdy myjesz zęby.

Zastanów się czy główka Twojej szczoteczki jest czysta?

Końcówka Twojej szczoteczki może być siedliskiem dla niewidocznych bakterii. Jaka jest Twoja linia obrony?

Badania pokazały, ze w przybliżeniu 100 milionów mikroorganizmów może być znalezionych na główce szczoteczki. W sanitizerze UV firmy Philips zastosowano tą sama bakteriobójczą technologię, która jest stosowana w szpitalach.. Wiec, teraz i Ty możesz skorzystać ze skutecznej dezynfekcji i utrzymać swoja szczoteczkę wolna od zanieczyszczeń.

PHILIPS SONICARE Sanitazer UV do dezynfekcji końcówekGłówka Twojej szczoteczki może wyglądać na czystą po płukaniu wodą, jednak bez znaczenia jak czysto wygląda, ciągle zwiera miliony bakterii.

Sanitizer UV wykorzystuje promienie ultrafioletowe do higienicznej dezynfekcji bez różnego rodzaju chemikaliów. Już w 10 minut główka Twojej szczoteczki będzie zdezynfekowana i gotowa do kolejnego użycia. Ponadto sanitizer wyposażony jest w automatyczny wyłącznik po 10 minutach, by oszczędzać Twój czas i energię.

Dezynfekuj końcówki swojej szczoteczki codziennie!

Zredukuj swoja podatność na szkodliwe bakterie. Zarazki z główki Twojej szczoteczki są regularnie przenoszone do Twojej jamy ustnej i odwrotnie, przy każdorazowym myciu zębów!

To może przedłużyć istnienie chorób, nie wspominając o przyczynianiu się do złego zdrowia w jamie ustnej. Sanitizer UV firmy Philips czyści technologią modyfikowania DNA milionów bakterii istniejących na główce szczoteczki, czyniąc je bezskutecznymi.

Szybko, łatwo i higienicznie, główka Twojej szczoteczki wyłoni się z sanitizera, dla świeżego startu przy każdorazowym myciu zębów.

DO SANITIZERA PASUJĄ:

- wszystkie końcówki Philips Sonicare oraz ....końcówki Oral-B

To urządzenie posiada 24 miesięczną gwarancję

Spójrz! Warto również kupić te produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...