Wczytuję dane...
Model: 4607034470517
Waga produktu: 0.1 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 4607034470517
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: ROCS DENTAL
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

ROCS KIDS Malina Truskawka - Pasta dla dzieci w wieku 4-7 lat 35ml


Dzieci nie zawsze przestrzegają wymaganego czasu mycia zębów, R.O.C.S. rozwiązuje ten problem dwoma sposobami.

Po pierwsze, pasta do zębów posiada atrakcyjny dla dzieci smak, co zachęca je do codziennego mycia ząbków. W odróżnieniu od większości past do zębów z fluorem, ROCS posiada rzadko spotykane źródło jonów fluoru, które wykazują szybszy i dłuższy pozytywny wpływ na mleczne zęby u dzieci. W rezultacie ryzyko próchnicy się zmniejsza, przyspiesza się nasycenie szkliwa minerałami, a ich jakość i koncentracja sprawiają, że pasta jest smaczna, co motywuje dzieci do regularnego mycia zębów.

Po drugie, R.O.C.S. kids działa szybciej i skuteczniej. R.O.C.S. dla dzieci posiada unikalny opatentowany kompleks Amifluor, który jest źródłem ksylitolu i aminofluorku. Ksylitol w składzie kompleksu zapewnia działanie przeciwpróchnicze. Dzięki temu zapewnione jest szybkie (tylko 20 sek.) tworzenie się odpornej na kwasy, stabilnej warstwy ochronnej fluorku wapnia. R.O.C.S. kids sprzyja nasyceniu zębów minerałami, dzięki czemu zmniejsza się ryzyko powstania próchnicy.

U dzieci w wieku sześciu lat i młodszych należy stosować ilość pasty wielkości ziarnka grochu pod kontrolą dorosłych aby zminimalizować ryzyko połknięcia.

Skład: Aqua, Silica, Glycerin (Sorbitol), Xylitol, Olaflur, Hydroxethylcellulose, Polysorbate-20, Flavor, Cocamidopropyl Betaine, Titanium Dioxide, Sodium Saccharin, Methylparaben, Propylparaben, Potassium Hydroxide, Benzyl Alcohol. Zawartość Fluoru: 500ppm. Współczynnik RDA = 48.

Pojemność: 35 ml.


Spójrz! Warto również kupić te produkty