Wczytuję dane...
Model: 8718951032996
Waga produktu: 0.500 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 8718951032996
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: ELMEX
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Płyn do płukania jamy ustnej elmex PRZECIW EROZJI pojemność 400ml

Płyn do płukania jamy ustnej elmex PRZECIW EROZJI zawiera unikalne połączenie substancji aktywnych: aminofluorku i chlorku cynawego. Składniki te tworzą na powierzchni zębów ochronną warstwę, która skutecznie zabezpiecza przed atakiem kwasów powodujących erozję. Ponadto jony cynawe wbudowują się w rozmiękczone przez kwasy szkliwo i sprawiają, że staje się ono bardziej odporne na ponowne ataki kwasów erozyjnych. Dodatkowo zawarty w płynie aminofluorek chroni zęby przed próchnicą.

Płukać jamę ustną raz dziennie przez 30 sekund jedną nakrętką nierozcieńczonego płynu. Nie połykać, nie płukać jamy ustnej wodą. Stosować jako uzupełnienie codziennego szczotkowania zębów. Zapytaj swojego dentystę.

Ważne informacje:
Płyn do płukania jamy ustnej przeznaczony jest dla dorosłych oraz dzieci powyżej 12. roku życia. Płyn przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. W razie przypadkowego połknięcia popić dużą ilością wody. Chronić przed światłem i wysoką temperaturą.

Substancje czynne:
Aminofluorek i fluorek sodu (500 ppm jonów fluorkowych), chlorek cynawy (800 ppm jonów cynawych). Nie zawiera barwników, nie zawiera alkoholu. Działanie potwierdzone naukowo.

pojemność 400ml

Spójrz! Warto również kupić te produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...