Wczytuję dane...
Model: 7640168931254
Waga produktu: 0.1 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 7640168931254
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: Innova Pro-Whiter
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

INNOVA Sensitive pasta do zębów wrażliwych Intensywna Regeneracja 75ml zielona

Innowacyjna pasta do zębów wrażliwych

  • Redukuje nadwrażliwość
  • Wzmacnia szkliwo
  • Dba o dziąsła

Zawartość fluoru

Produkt z fluorem

Opis produktu

Przyczyny nadwrażliwości zębów mają źródło m.in. w nieodpowiednich nawykach higienicznych, wadach zgryzu oraz chorobach układu pokarmowego. Uszkodzone szkliwo wymaga intensywnej odbudowy, a nie jedynie zamaskowania problemu.
Innowacyjna pasta do zębów wrażliwych INNOVA redukuje nadwrażliwość zębów i intensywnie odbudowuje szkliwo. Zawarty w niej amorficzny hydroksyapatyt wapnia w terapeutycznej dawce 2,25% przenika do otwartych kanalików zębinowych, uszczelnia i odbudowuje szkliwo, a także chroni przed kwasami oraz bakteriami. Wybielający system WhiTanine® w połączeniu z enzymem Tannase usuwają przebarwienia z powierzchni zębów oraz bezpiecznie je rozjaśniają nawet o jeden ton. Ekstrakt z czerwonych winogron zapewnia działanie antybakteryjne za sprawą zawartych w nim polifenoli i flawonoidów. Wapń CALCIS® intensywnie odbudowuje szkliwo, a dodatek tymolu poprawia kondycję dziąseł.
Pasta INNOVA zawiera aż 94,4% składników pochodzenia naturalnego. Jest wolna od parabenów, SLS, SLES, chlorheksydyny, soli potasu, agresywnych materiałów ściernych, sacharyny i nadtlenków. Badania kliniczne potwierdzają jej działanie zapobiegające osadom i powstawaniu kamienia nazębnego, zmniejszające wrażliwość, remineralizujące i wybielające. Pasta zawiera fluor. Może być stosowana przez młodzież od 14. roku życia.


Spójrz! Warto również kupić te produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...