Model: EC500PF
Waga produktu: 0.600 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 14.90 PLN
Producent: Pierre Fabre
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

ELUDRIL Care Płyn do płukania jamy ustnej 500 ml


Zapobiega i ogranicza tworzenie się płytki nazębnej, pomaga w utrzymaniu dobrej higieny jamy ustnej, zdrowych i gładkich dziąseł. Smak miętowy odświeża oddech. Ulepszona codzienna higiena, kontynuacja pielęgnacji po zabiegach stomatologicznych. Odpowiedni dla osób z aparatami ortodontycznymi i protezami zębowymi.

Płyn do płukania jamy ustnej Eludril Care został stworzony do walki z płytką nazębną i kamieniem. Zawartość chlorheksydyny 0,05% oraz chlorku cetylopirydyny 0,05% kwalifikuje płukankę dentystyczną Eludril Care jako płyn do codziennego stosowania, co odróżnią prezentowaną nowość od klasycznej płukanki Eludril Classic.

Zalegająca płytka nazębna i bakterie z nią powiązane są powodem powstawania stanów zapalnych i chorób dziąseł. Brak odpowiedniej higieny jamy ustnej czy niewłaściwe szczotkowanie zębów sprzyja formowaniu się płytki nazębnej w kamień nazębny. Płyn do płukania jamy ustnej Eludril Care dzięki zawartości chlorheksydyny ogranicza formowanie się płytki nazębnej,redukuje stany zapalne i wspomaga prawidłową higienę jamy ustnej. Miętowy smak płynu do płukania Eludril Care umila stosowanie i zapewnia długotrwałe uczucie świeżości.

Wskazania: płyn do płukania jamy ustnej.

Sposób użycia: stosować rano i wieczorem po szczotkowaniu zębów. Dorośli: odmierzyć za pomocą dołączonej miarki 15 ml płynu. Dzieci w wieku od 6 do 12 lat: odmierzyć za pomocą dołączonej miarki 10ml płynu.

Skadniki: Water (Aqua), Propylene glycol, Xylitol, Glycerin, Peg- 40 Hydrogenated Castrol Oil, Benzyl Alcohol, Cetylpyridinium Chloride, Chlorhexidine Digluconate, CI 16255, Flavor (Aroma), Limonene, Potassium Acesulfame.

Spójrz! Warto również kupić te produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

SONICARE WIDGET

ADDFIRST WIDGET