Model: ARM8
Waga produktu: 0.150 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 14.90 PLN
Producent: ARM & HAMMER USA
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Arm&Hammer Extra White Complete care 125 g


Arm&Hammer Extra White – pasta do zębów kompleksowa opieka

Ta pasta do zębów zawiera sodę oczyszczoną, która delikatnie usuwa płytkę nazebną. Ponadto drobne kryształki zawarte w paście rozpuszczają głęboko osadzone resztki, a fluor zapewnia odpowiednią ochronę jamy ustnej. Soda oczyszczona neutralizuje przykry zapach z ust.

Nie jest odpowiednia dla dzieci poniżej 7 lat.

Kod: ARM8


Marka Arm & Hammer to globalna marka, która powstała 160 lat temu w Stanach Zjednoczonych. Obecnie jest sprzedawana w 50 krajach całego świata. Głównym składnikiem i zarazem cechą wyróżniającą pasty jest soda oczyszczona.

Główne cechy sody oczyszczonej:

  • To naturalnie występująca  substancja – wodorowęglan sodu
  • Ma potężną siłę czyszczenia – od ponad 160 lat soda uważana jest za bardzo delikatny, ale skuteczny środek do pielęgnacji jamy ustnej. Soda jest minerałem miękkim , który łatwo rozpuszcza się wodzie.
  • Odświeża oddech– soda utrzymuje odpowiedni poziom pH w jamie ustnej poprzez neutralizację kwasów. Pomaga zachować świeży oddech przez wiele godzin, neutralizując produkcję lotnych związków siarki (VSCs), które powodują nieświeży oddech.
  • Wybiela zęby delikatnie – soda oczyszczona usuwa głębokie przebarwienia powstałe od picia np. kawy, herbaty, czy czerwonego wina oraz palenia tytoniu.

Pasty Arm & Hammer wyróżnia ponadto przełomowa technologia Płynnego Wapnia (Liquid Calcium®), który naprawia i odbudowuje szkliwo zębów, wypełniając małe pęknięcia i dziury na powierzchni szkliwa.

W portfolio marki Arm&Hammer znajdują się również elektryczne szczoteczki do zębów na baterie Spinbrush. Elektryczne szczoteczki dokładniej czyszczą i lepiej usuwają osad nazębny niż tradycyjna szczoteczka do zębów. Oferta skierowana jest zarówno dla dorosłych użytkowników, jak i dla dzieci. Wysoka jakość produktów i zastosowane technologie to bezpieczna decyzja dla całej rodziny.



Spójrz! Warto również kupić te produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

SONICARE WIDGET

ADDFIRST WIDGET