Model: HX8071/10
Waga produktu: 0.200 kg
Wysyłka od: 14.90 PLN
Producent: Sonicare Philips
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Philips Sonicare TongueCare+ HX8071/10 Zestaw do czyszczenia języka Płyn BreathRx + Tonque Cleaner do szczoteczek sonicznych


Nowa technologia, nowe innowacyjne pomysły, jakość to dewiza Sonicare. Tym razem mamy do dyspozycji 2 nowe, bardzo skuteczne produkty które wspólnie pozwolą nam skutecznie walczyć z zmorą naszej cywilizacji, czyli Halitozą.

Nie będziemy już tłumaczyć, że za nie świeży oddech odpowiada przede wszystkim prawidłowa higiena ludzkiego języka. W ciągu całej doby na jego powierzchni osiadają wszelkiego typu resztki pokarmowe, które jeśli nie są odpowiednio usuwane powodują bardzo nieprzyjemny zapach.

Naszym zdaniem, na poniższym filmie widać jakie zalety ma nowy zestaw Philips Sonicare:

Końcówka | czyścik do języka: korpus jest standardowym korpusem końcówek, pasującym do większości modeli:

  • serie PowerUp, Clean Care, Healthy White, Easy Clean, FlexCare, Platinum i Diamond Clean

Główka czyścika wyknana jest z elastycznego materiału, na któej powierzchni znajduje się 240 mikro wypustków, które podczas drgań dostosowują się do powierzchni języka, dokładnie go czyszcząc. Żaden z czyścików innych producentów nie został tak innowacyjnie zaprojektowany, a jego skuteczność sięga najczęściej 100%.

czyścik do języka philips sonicare

Płyn Philips Sonicare Breath Rx: w formie sprayu o pojemności 59ml.

Mieszanka cynku, olejków eterycznych likwiduje do 99% osadów i bakteri z naszego języka. Wystarczy niewielka ilość płynu aby nasz język był oczyszczony a oddech stał się przyjemny. Płyn o smaku mięty, nie posiada alkoholu oraz cukru w swojej zawartości.

płyn breatx rx do czyszczenia języka

Jeśli jesteś posiadaczem szczoteczki sonicznej marki Sonicare, to jako specjaliści z zakresu higieny jamy ustnej polecamy zakup zestawu do czyszczenia języka.


To się opłaca | 2 miesiące mycia zębów za 16,99zł

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

SONICARE WIDGET

ADDFIRST WIDGET