Oral-B PRO 2500 PINK Limited Edition z Etui Turystycznym /Szczoteczka elektryczna z technologią CrossAction i 3D ActionUWAGA! Dlaczego model nazywa się 2500? Otóż Oral-B oznacza tak wersję limitowaną: w zestawie oprócz standardowego zestawu akcesoriów i szczoteczki Pro 2000 znajduje się dodatkowo etui turystyczne. Powyżej zamieszczamy film, który przedstawia szczoteczkę Pro2000 w akcji

Odkryj kolejny poziom w czyszczeniu zębów! Oral-B jako lider w tej dziedzinie życia wprowadza całkiem nową linię urządzeń - linia nazywa się PRO

Co to oznacza? Oznacza to jeszcze dokładniejsze mycie zębów. Technologia 3D Action i nowe końcówki CrossAction są odpowiedzialne za prawidłową higienę jamy ustnej. Szczoteczka przekłada na główkę ruchy obrotowe i oscylacyjne. Używając końcówek 3D White, Precision Clean, TriZone, Sensitive, Ortho, Stages mamy pewność że włókna główki dokładnie czyszczą i docierają do najbardziej niedostępnych przestrzeni i powierzchni naszych zębów. Nowa końcówka to ewenement na skalę światową, choć rozwiązanie jest banalnie proste, to właśnie firma Oral-B w końcówce CrossAction nachyla włókna pod katem 16 stopni, dzieli włokna na pojedyncze grupy, co w rezultacie daje imponujące efekty! Teraz można smiało powiedzieć, że szczoteczki Oral-B usuwają do 100% więcej płytki nazębnej a napewno więcej niż szczoteczki pozostałych wiodących producentów.

Kupując szczoteczkę Oral-B Pro 2000 otrzymujesz 2 programy mycia:

- Mycie codzienne plus technologia 3D oraz kontrola nacisku szczoteczki. Ten program używa się najczęściej.

- Tryb masażu dziąseł z kontrolą nacisku główki szczoteczki.

Technologia:

Technologia 3D Action to nic innego jak połączenie ruchów obrotowych, oscylacyjnych oraz pulsacyjnych, czyli 180 stopni w prawo, 180 stopni w lewo i dodatkowo ruchy na boki, prawo i lewo oraz pulsowanie główki. Daje nam to gwarancję, że główka szczoteczki dokładnie czyści każdą powierzchnie zęba. 8800 ruchów obrotowych i 20000 pulsacyjnych.

Końcówki:

Końcówki, a dokładniej włosie wykonane jest z bezpiecznego, atestowanego tworzywa. Końcówkę nalezy wymienić mniej więcej co 3 miesiące. Kiedy poznać, że końcówka nadaje sie do wymiany? Włosie zmienia kolor, blaknie i jest to oznaka, że juz czas na zmianę.

Co to jest CrossAction?

To nowe końcówki, które oceniamy najwyższą notą za skuteczność.

Co nas skłoniło do tak dobrej oceny? Otóż, a przede wszystkim włosie.. Jest jeszcze miększe, wykonane z trwalszego materiału w stosunku do Precision Clean. Jest go o 30% więcej, ale to nie wszystko. Włosie ułożone jest na główce pod kątem 16% w różnych kierunkach. Dodatkowo na środku główki znajduje się wiązka nienachylonego włosia. Układ ten powoduje, że podczas ruchów obrotowych i oscylacyjnych włosie dociera wszędzie tam, gdzie nie docierają pozostałe końcówki – linia dziąseł, przestrzenie między zębowe. Końcówka oprócz tego działa jak polerka, w połączeniu z pastą idealnie usuwa niepotrzebną płytkę nazębną i przebarwienia.

Co poza tym?

Ładowarka i akumulator. Pierwsza- indukcyjna. Natomiast akumulator bardzo mocny. Pełne naładowanie wystarcza na 7 dni pracy (2 x dzienne mycie). 

Co znajduje sie w zestawie:

Szczoteczka Pro 2000 w kolorze różowym / Ładowarka indukcyjna / etui turystyczne / końcówka 1 x CrossAction / instrukcja obsługi

Spójrz! Warto również kupić te produkty

SONICARE WIDGET

ADDFIRST WIDGET